Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Eski düldülü ihtiyaca göre modifiye etmek istiyorum

T teknoadamxxx Konu Sahibi
geçen yıl (52 mesaj)
Merhaba 6-7 yıl önce aldığım 4 senedir aktif olarak kullandığım bianchi montana d bisikletim var. Kendisini yaz kış fark etmeden haftada en az
4 gün günde 5-8 km yapacak şekilde okula kursa kafeye vb çoğu yerde kullanıyorum. Her sene bakımlarını serviste yaptırıyorum. Şu an frenler vitesler çalışıyor fakat süspansiyonlar baya sertleşti ki işime geliyor.
Ama şöyle bir sorunum var evime göre genelde gittiğim yerler yüksekte kalıyor normalde yürüyerek giderken fark edilmiyor fakat bisikletle giderken hisediyorum. giderken sürüne sürüne giderken dönerken baya hızlı oluyor. Ama sabahın 8 inde kasların tam açılmamışken o yol işkence gibi oluyor. bisikleti bırakıp yürüyesi geliyor insanın.
Bu bağlamda bisikleti modifiye etmek istiyorum. Neler yapabilirim benim aklımda tekeri inceltmek vardı. ama ne kullanmam lazım hiçbir fikrim yok.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.