Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
62
Cevap
0
Tıklama
17
Öne Çıkarma
Cevap: Eski amiral gemisi akıllı telefonlar, kullanıcı memnuniyetinde lider (4. sayfa)

D düzgün17
2 ay (195 mesaj)
Lenovo Moto G4 Plus vardı 16 Mp. Gerçekten çok kaliteli fotoğraf çıkarıyordu.Ne açık renk ne farklı renk . Görüntüyü olduğu gibi doğal haliyle resimliyordu. Kullananlar bilir.
A aycibin
2 ay (6324 mesaj)
eski amiral gemisi almaktansa neden yeni orta segment alınır anlamıyorum
L lterlemez
2 ay (1186 mesaj)
Apple'ın eko-sistemini sevmiyorum ben; ayrıca, telefon değişimi Android'deki kadar da kolay olmuyor. Olmadığı gibi çevre birimi ve bağlantı seçiciliği en kıl olduğum şeydir. Nadir kullanılan bir cihaz olması nedeniyle de çölün ortasında kürek çekmek istemiyorum. Ben FB, Twitter gibi hizmetleri kullanıyorum ama app'lerini kurmuyorum. Sonuçta FF mobil veya Samsung Web tarayıcıları ile web üzerinden bağlanabiliyorum, gerek kalmıyor. Bir tek Whatsapp'in doğrudan internet bağlantısı olmuyor, ona da hem güvenmediğim için hem de sevmediğim için hiç bulaşmadım (hatta mahalle baskısı bile görüyorum). 10 kişiye iPhone kablosu sorsam, 2 kişide ancak çıkar onlara da ilk 8 kişiye sorduktan sonra ulaşabilirim yüksek ihtimal ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lterlemez -- 14 Ekim 2021; 1:22:58 >


Bu mesajda bahsedilenler: @ExMilitary

E ex_silver
2 ay (4542 mesaj)
2019 kasımdan beri Note 10 Plus kullanıyorum Apple 3g den beri apple kullanan biri olarak geçtim ve çok memnunum.Gerek hız gerekse kullanım deneyimi bakımından çok başarılı.Yeni Android sürümleri gerçekten eskiyle kıyaslanmayacak seviyede gelişmiş.Telefonu kendim kapatmasam aylarca açık kalabiliyor.
Eskiden böyle bir şey Androidde mümkün değildi bilenler bilir.
N Nimotech
2 ay (2970 mesaj)
S10 Lite ile mutlu mesut yaşamaya devam ediyorum değiştirmeyi düşündüm ama değiştirdiğime değmesi için 7000 tl+ cihazlardan almam gerekiyordu gerek duymadım< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.