Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
132
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Eşimin Beni Aldattığından Şüpheleniyorum
A
7 yıl
Er
Konu Sahibi

Arkadaşlar konuyu ablam için açıyorum,Bu platformu bilmiyor ve benden rica etti.Konu ciddi lütfen trollemeyin, Troll değilim ve bize yardımcı olabileceğinizi düşündüğüm için sizin yorumlarınızı almak istiyorum,illaki yardım edecek arkadaşlar çıkacaktır.

Eniştem sürekli olarak 3-4 numaradan gelen arama kayıtlarını siliyor.Ablam yakaladığındada iş arkadaşım diye geçiştirmiş.Gece sebepsiz yere geç gelmeler.Geç geldiğinde iyi davranmalar.Aldattığından şüpheleniyoruz fakat ıspatlayamıyoruz.

Gizli casus ses kaydı programı araştırdık eniştenin telefonuna bulamadık.(Yasal olmadığını biliyoruz.Fakat eşler arasında olduğu için sorun olmaz diye düşündük,gerçi programı bulamadıkta.

Facebooktan fake hesap açıp mesaj mı yazsak diyorum.Bilemedim arkadaşlar.

Bir şeyler duyduk fakat emin olamıyoruz.Savcılıktan konuşma kayıtlarını dinletebilme şansımız var mı? Yani eniştenin haberi olmayacak sadece biz ve savcılık dinleyecek.Ve yasal çerçevede olmasıda bizim için önemli.

Ablam kolay kolay şüphelenmez, takıntılı bir insanda değildir.Fakat %90 emin, fakat yüzüne vuramıyoruz eniştenin bu şartlarda ne yapmamız gerekiyor bilmiyoruz

Gerçekten kötü bir durumdayız arkadaşlar eminim yardımcı olabilecek arkadaşlar var burada.Lütfen trollemeyin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzuroDeath -- 12 Ekim 2017; 17:52:8 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.