Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
152
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Erkeklerin kızları sürekli dikizlemesi

| |Perseus| Konu Sahibi
7 yıl (853 mesaj)
Başımdan geçen olayları anlatıcam.

Geçen gün kız arkadaşımla buluştuk sevgilim değil bu arada, neyse işte o gün dekolteli giyinmişti o da az yani çok derin değildi.Kız koluma girdi yürüyoruz yolda erkeklerin %90'ı arkadaşımın dekoltesine bakıyor.13 yaşından 73 yaşına kadar her erkek ama yaşından başından, yanındaki çocuğundan utanmadan koca koca adamlar bakıyor.Hadi bi de yalnız olsa koluna girdiği erkeği umursamadan bakıyor öküzler.Kız yine pek dikkat etmemiş ama ben çok sinir oldum yani.Türkiye halkı olarak modernlikten uzak, ahlak açısından çok geri kalmışız kesinlikle.Bu rahatsız edici şekilde bakmanın kesinlikle haklı ya da normal bir yanı yok.

Bu olay gerçekten yanlış bi şey ve Türk kızları üzerinde baskı oluşturuyor.Sonra niye bu kızlar bu kadar kezban diyoruz bi de.

Yorumlarınızı bekliyorum...
C Captain.America
7 yıl (242 mesaj)
Valla kardşeim öyle kızlar görüyorum ki her çarşıya-sahile-avmye çıkışımda , kızın mini şortundan poposu görünüyor , göğüslerinden aşağısı komple göbeği açık tşört gel de bakma. Ben bakıyorum valla. Gayet de hoşlarına gidiyor bakmam hiç tribe girmiyorlar. Hormon bu , göğüsünü , bacaklarını , göbeğini açarsan bakarlar , geri kafalılıkla ilgisi yok en okumuş modern erkek bile bakar , avrupaya git orda da bakarlar. Hot tabiri boşuna yok adamlarda.

Ben bu kafayı anlamıyorum. Madem bakılmaması gerek neden o kadar teşhir var kızlarda göbek popo göğüs kasti olarak her yer açık ? Giymesinler demiyorum elbette giysinler ben modern birisi olarak desteklerim kızların açık giyinmesini , ama bakarım da , bkaılması içindir bu çaba zaten. Erkeklerde de aynı neden saç modelleri konusu açılır DH'de ? Neden saçımıza şekiller veririz tarz kıyafetler almaya çalışırız ? Basit. İnsanlrın dikkatini çekmek ve insanların bize bakmasını sağlamak için. Yoksa sanmayın ki kızlar çok sıcak diye mini şort göğüs dekolteli giyiniyor.

Sıcaksa bize de sıcak , yanıyoruz kot pantolonla 45 derece sıcakta , ama ölmüyoruz. Yani kızlar da bakılmasını ister , emin ol öküz gibi laf atmadıkça , kıza bakarken cinsel organını kaşımadıkça erkeğin bakması her kızıın hoşuna gider. Bunu kendinden düşün empati yap nasıl yolda kızlar seni kesince hoşuna giderse aynı hesap. Emin ol yanında ki hatun da hoşlanmıştır bu kaçamak bakışlardan. Hadi iyi sabahlar.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.