Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
175
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Eren Holding Sanal Çadır Açılmış! (10. sayfa)

M melchiah1978
2 ay (195 mesaj)
sıradan gelen mesajı üçer üçer cevaplıyorum kardeşim, yoksa içerde 20 kişi olursa kimse alışveriş yapamaz..
şu an 20 küsür kişi var hesap et:)
Bu mesajda bahsedilenler: @karacafc

M melchiah1978
2 ay (195 mesaj)
Şu an , giriş tüm kullanıcı gruplarına açıldı..Eğer alacağınız üründe kargo çıkarsa VIP üyeliği kullanın. Alt sınır olmaksızın kargo ücreti yok VIP üyeliklerde.
O osgour
2 ay (170 mesaj)
Bu süreçte herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Şöyle bir durum var. Benim hesabımdan hiç alışveriş yapmasanız bile ben yine de vip üyeyim. Yanlış anlaşılma olmasın :) Amacım sizlere yardımcı olmaktı.

Genel satış açılmış. Bundan sonra Vip üyenin tek avantajı kargo bedava olması, (normalde 100 tl üzeri bedava) ve Burberry markası ürünlerini görmek.

Bu süreçte beni tek kızdıran konu şu oldu, hesabıma site 20 TL indirim kodu tanımladı. Alışveriş yapanlardan biri kullanabilirdi.Ama fırsatçının teki sırf bedava ürün almak için girmiş bu kodla çorap almış :) Normal alışverişini yapsa zaten bir şey demeyeceğim. Aşırı sinirlendim bu olaya. Zaten kendisiylede görüşüp siparişini iptal ettirdim. Onun haricinde herkese yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.