Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
3302
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Enigmo 2 AppStore'da

S Shady Konu Sahibi
11 yıl (10083 mesaj)

2008'in en iyi iPhone oyunu seçilen “Enigmo” ‘nun yeni versiyonu,Enigmo 2, üreticisi Pangea tarafından AppStore'da kullanıcılara sunuldu.


iPhone 3Gs'de kullanıcıyı daha memnun edecek olan ancak iPhone OS 3.0 işletim sistemine sahip iPhone ve iPod Touch'larda da çalışan Enigmo 2, 3 boyutlu grafikleri ve daha gelişmiş oynanabilirliği ile dikkat çekiyor. Birinci oyundaki lav ve yağ akışkanları bu versiyonda plazma tanecikleri ve lazer ışınıyla değiştirilirken; teleport, yerçekimi çevirici gibi kullanıcıya damlacıkları, tanecikleri ve ışınları hedefe ulaştırmasında yardımcı olacak yeni nesneler eklenmiş. Enigmo'daki gibi 50 bölümden oluşan oyunun PC ve Mac versiyonları gibi gezegenlerin çevresinde geçtiğini belirtelim.


Enigmo'nun 9 dolarlık çıkış fiyatının aksine kısa süreliğine 3 dolardan satışa sunulan Enigmo 2'i incelemek ve satın almak için burayı (iTunes gerektirir) tıklayınız.
 Haberi Portalda Gör


W whatisnfc
11 yıl (409 mesaj)
Fiyatı bayağı uygunmuş ..
C CanTasci
11 yıl (1173 mesaj)
çok hoş bir oyun, 1. sini satın almıştım bunuda aldım, 3gs de mü-kem-mel çalışıyor. herkese şiddetle tavsiye ederim.
T T®an©e Addi©T
11 yıl (2280 mesaj)
harika bir oyun bu.birincisini büyük bir zevkle bitirmiştim.bunuda hemen indirecem.bilgilendirdigin için sagol Shady
U umutech
11 yıl (2723 mesaj)
Oyunun mantığı çok güzel ama nedense beni çok sıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


C cagatay86
11 yıl (1 mesaj)
Süper bir oyun, eminim 2.si de öyledir, bilgi için teşekkürler.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.