Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
173
Tıklama
0
Öne Çıkarma
En sevmediğim insan tipi

H Hunter777 Konu Sahibi
8 yıl (909 mesaj)
Şu bilmediği halde biliyormuş gibi kendinden emin konuşan insanları hiç sevmiyorum. Siz de çok karşılaşıyor musunuz? Şimdi Bır milyon canlı para programını izliyordum beyin yakıt olarak ne kullanır diye soru geldi. Lisede biyoloji okuyan birinin bilmesi gerekir glukoz kullandığını aradaki bariyer görevi gören şeyin diğer bir çok şeyi uzak tutar, tamam bilemeyebilirsin ama yok ben eminim ya ahahaha şeker yememek lazım zaten nedir? Kadın koyuyordu parayı ve adam yok yaa yok diye çekti. Çok öfkelendim, şimdi reklamlar gecicek ve o adamın tepkisini çok merak ediyorum.

Edit: Aslında up lamak istemiyordum ama elendikten sonraki röportajda adam çıkıp hala yaa aslında vücudun ihtiyacı olmayan bir şey şeker, demek ki kan şekerini mi kast ediyordu ki heyecandan demek ki öyle anlamamış yoksa şekeri üretebiliyoruz ne gerek var gibi bir şeyler zırvaladı. Televizyonda bilmeden sallayan insanların altından söylenenler hayal ürünüdür diye alt yazı geçmeli çok sinir oldum herife...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunter777 -- 22 Nisan 2014; 0:37:22 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.