Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
6
Öne Çıkarma
En kötüsü : Aptal olduğunun asla farkında olmayan aptallar

R Riki Cıveyz Konu Sahibi
5 ay (2 mesaj)
Bu tipler sürekli konuşur ama ne konuştuklarını anlayamazsınız, böyle bir şeyi savunmak isterler ama o şeyi savunurken dedikleri şeyin hiçbir nedenselliği yoktur olayla, arkasında hiçbir gerçek bulunmaz kafayı takıp "bu böyledir bak taam mı?" derler.

Güç gösterilerinden zevk alır böyleleri, gelişime açık bir zeka olmadığı için fiziksel gücün onlarda önemli bir yeri vardır. Konuşmaya çalıştığında tüm toksikliklerini üzerinize boşaltırlar, içten içe ezik ve aşağılık kompleksine sahip insanlardır ve bu onlar da gereksiz sinire, alınganlığa, toksik bakış açılarına sebebiyet verir.

En kötüsü de bu kadar düşük seviyede olmalarına rağmen bunun farkında olmamaları yetmezmiş gibi kendilerine kendilerince ve çevrelerince bir balon benlik oluşturup "ben de zekiyim, ben de düşünüyorum" demeleridir.

Rastladıysanız, koşarak uzaklaşınız.
< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Böyle şeyleri paylaşanların da aşağı yukarı aynı olduğunu düşünüyorum. Neden başkasını umursuyorsunuz ki he de geç işte.
Yoruma Git
Return to Monke - 5 ay +8

G Guest-89183934B
5 ay (2125 mesaj)
biriyle mi tartıştın hocam< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R Return to Monke
5 ay (11982 mesaj)
Böyle şeyleri paylaşanların da aşağı yukarı aynı olduğunu düşünüyorum. Neden başkasını umursuyorsunuz ki he de geç işte.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D Dr.Stephen Strange
5 ay (0 mesaj)
Bu forumda çok var böyle tipler. Ama sorun değiller. İnternette böyle ahkam kesebiliyorlar gerçek hayatta ezik tipler< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R Riki Cıveyz Konu Sahibi
5 ay (2 mesaj)
Sadece bir gözlemdi< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Return to Monke
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.