Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
101
Cevap
280
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cevap: En İyi Türk Discord Sunucusu (6. sayfa)

B BOINGOT
2 ay (2 mesaj)
https://discord.com/invite/simurg 

Ben size simurgu önermek isterim. Simurg sunucusunun tanık olduğum en önemli özelliği ses lobilerinde akşam saatlerinde en az 100 kişinin bulunması. 15 16 bin usera sahip bir sunucu için ses aktifliğindeki bu başarısı anlamak isteyip içeriye bakındığımda ve şununla karşılaştım. Herkes birbirini tanıyor ve aralarında bir arkadaşlık bağı var böyle olunca sohbet edip aralarına yeni insanlar almaları bilgi paylaşamında bulunmaları günlük aktiviteleri haline gelmiş. yaş ortalaması 20-23 arasında değişiyor ve her gün ödüllü etkinlikler oluyor. Gerçekten çok sevdiğim bir sunucu ve bu başlığı görünce otomatik olarak önermek için aklıma gelen ilk sunucu oldu.
S Selvinurr
geçen ay (2 mesaj)
Arkadaşlar kısa tutup sizleri sıkmayacak, üşendirmeyecek şekilde okumanızı dileyerek bir sunucu önerisi atayım dedim. Simurg sunucusu yaklaşık olarak 15-16 bin üye sayısına ulaşmış, akşam saatlerinde ses kanallarında 140-150 kişiye varan aktiflik oranı, Vampir-Köylü, Doğruluk, Kırmızı Koltuk ve daha nicesi olmak üzere çeşitli etkinlikleri ile kaliteli ve eğlenceli vakitler geçirmemizi sağlayan,çeşitli oyunların turnuvalarının ve frp etkinliklerin yapıldığı. Her gün para/boost ve yemeksepeti çeklerini havada uçuştuğu bu güzel sunucuyu sizlerle paylaşmak istedim. ❤✨

https://discord.com/invite/aGtewWSUxjDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.