Bu konudaki kullanıcılar: 7 misafir, 2 mobil kullanıcı
41166
Cevap
5520481
Tıklama
15
Öne Çıkarma
Cevap: en iyi saç ekim merkezi neresidir (2059. sayfa)

H hydrcml
3 ay (5 mesaj)
Promed Clinic tavsiye ederim. En iyi saç ekimi merkezlerinden biri bana göre, çok fazla araştırıp Promedde karar kıldım ve hiç pişman değilim. Çok ilgililer ve hiçbir sorun yaşamadım. Çevreme de tavsiye ediyorum hep.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Buffchief

E erfanerkan
2 ay (51 mesaj)
Benim de senelerdir süren araştırmalarım tekrar hız kazandı, önümüzdeki süreçte ekim yaptıracağım. Ama şu yukarıda reklam yapanlar gibi değil


Bu mesaja 1 cevap geldi.

C cumhura
2 ay (13 mesaj)
Merhaba,

Benim saçlarım önden ve yanlardan arkaya doğru döküldü. Görüştüğüm uzmanlar 4000-5000 greft ekilmesi gerektiğini söylerler. Safir Perkutan tekniğini düşünüyorum.

1- Bu uygulamayı gerçekten çok iyi yapan "doğal ve sıklık" tavsiye edeceğiniz yer veya kişi var mıdır? İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. İstanbul olması tercihimdir.

2- Bir de Safir Perkutan yaptırmış ve en az 6 ay veya 1 yıl geçirmiş kişiler de tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim.

3- Yaptırmayı düşünenler varsa toplu yaptırım ile indirim alabileceğimizi düşünmekteyim. Bu da avantaj sağlayabilir hem fiyat hem de bilgi/uygulama için birbirimize destek olunması adına..

Peşinen teşekkürler..

Cumhur
C cumhura
geçen ay (13 mesaj)
Görme şansımız var mıdır?
Saçlarınızın ön kısımlarını mı ektirdiniz? Kaç greft ekim yapıldı?
Eğer ön kısımlarını yaptırdıysanız, ön sınır çizgisini nasıl yaptılar? Doğal mı ve sıklığı nasıl?
Tşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumhura -- 22 Ekim 2021; 19:28:56 >


Bu mesajda bahsedilenler: @hydrcml

C cumhura
geçen ay (13 mesaj)
Siz nereyi araştırıyorsunuz? İstanbul da mısınız siz de?
Bu mesajda bahsedilenler: @erfanerkan

G GLCM
2 hafta (110 mesaj)
Herkese merhaba, yıllardır bende bu forumu ve diğer internet forumlarını takip ediyorum ve en sonunda ekim yaptırmaya karar verdim. Herkese bir fikir olması açısından başından sonuna süreci burada paylaşacağım. Ekime karar vermem iş yerimdeki 3 arkadaşın beraber İstanbul'da bir kliniğe gidip saç ektirmesiyle başladı, tabiri caizse gaza geldim diyebilirim. Arkadaşlarımın şu an 1 ayı doldu genel itibariyle güzel görünüyor. Benim kafamdaki en büyük sıkıntı ekim merkeziyle ilgili internette kendi instagram sayfalarından başka hiç bir bilgiye rastlamamam, bu bende strese neden oluyor malum geri dönüşü olmayan bir karar...
Anlaştığım klinik Neohairplus. Ataşehir Acıbadem de ekim yapıyorlar. Ekim ayı kampanyası ile 5500 tl ye anlaştık. Önden 500 tl kapora gönderdim. Kalan meblağ için kredi kartına taksit yapabileceklerini söylediler. 27 Kasım' da bir aksilik olmazsa ekim için İstanbul'a gideceğim.
Fiyata saç ekimi, 2 adet prp, bir gece otel konaklaması, ekimden sonra kullanılacak ilaç, losyon, şampuan dahil. Safir uç kullandıklarını belirttiler. Ekim yaptıran arkadaşlarımın iyileşmeleri hızlı oldu şu an gayet iyi görünüyorlar zaten beni cesaretlendiren de bu oldu. Yine de önümde arkadaşlarımdan başka sonuç ve yorum olmaması endişelendiriyor. Zaten bu ileti dizisini oluşturmamdaki amaçta bu, benim gibi kararsız kalanlara bir nebze ışık tutabilmek. Ekimimden sonra klinikte yaşadığım olumlu olumsuz herşeyi burada paylaşacağım. Ekimden sonra da 10 gün arayla fotoğrafları mı koyacağım. Sorularınız olursa özel mesaj yerine buradan yazarsanız aynı sorulara sahip kişilere de cevap olabilir. Aşağıda ekim merkezine whatsapptan gönderdiğim fotoğraflarımı ekliyorum. bu fotoğraflara göre donör bölgemin çok iyi göründüğünü 5000 hatta biraz daha üstü greft çalışılabileceğini söylediler. Yaşım 40 bu arada saç dökülmem nispeten yavaşladı. Şimdilik yazacaklarım bu şekilde önümüzdeki hafta tekrar güncelleme yapacağım. Sağlıcakla kalın...< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GLCM -- 19 Kasım 2021; 11:55:2 >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: keketteG GLCM
2 gün (110 mesaj)
Dün ekimim gerçekleşti arkadaşlar. 5500 greft ekildi, on bolgeye 4000 greft arkalara 1500 greft dağıtılmış. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz < Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: kekette


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.