Bu konudaki kullanıcılar: 6 misafir, 3 mobil kullanıcı
41164
Cevap
5520481
Tıklama
15
Öne Çıkarma
Cevap: en iyi saç ekim merkezi neresidir (2058. sayfa)

L Linneus
12 ay (205 mesaj)
Önlerde açılma var. Haziran gibi Ankara’da olacağım. Araştırdığım kadarıyla Şahin Çelik güzel ekim yapıyor gibi.
M mehmetyaz001
12 ay (1 mesaj)
Öncelikle çok korktuğum bir operasyon olduğunu düşünüyordum. Taa ki başlayana kadar ekibin güler yüzlülüğü olsun malum pandemi dönemi steril ortamı olsun çok memnun kaldım. istanbul Este Trend saç ekimi düşünmek isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.
O Otogusto
11 ay (2 mesaj)
Kesinlikle gitme derim Bilgehan Aydın show yapmaktan başka bişey bilmiyor. İşi ticarete dökmüş durumda kendisine burun ameliyatı için gittim Hayatımın şokunu yaşadım şöyleki
Çok şey yazılabilir kendisiyle ilgili öncelikle revizyon burun ameliyatım için kendisiyle randevu talep edip ön görüşme için 2000 TL yatırdığım ve ön görüşme yapamadığım ameliyat için hastaneye geldiğinde önce öngörüşme yapacağım söylenmiş Instagram'daki bio sunda “” ahlaklı estetik” ” diye belirttiği kendisinin ameliyatı yapacağı hastaneye yatış yapacağım tarih 1 gün önce söylenmiş hastaneye gittiğimde hastanenin tam teşekküllü olduğundan şüphe ettiğim ve içler acısı. Durumdaki hali beni inanılmaz korkuttu asistanının hocamız sizinle aynı hastanede kalacak denmesine rağmen kalmamış benimle ameliyatımla ilgili gece saat 23:40 gibi odama ayaküstü uğrayıp ne istediğimi sormuş ameliyatımla ilgili tomografi bile istememiş ve burnumla ilgili ne yapacağını tam olarak anlayamadığım burnum dışında her şeyden konuşup konuyu dağıtmış ameliyat sabah saat 4-5 sularında yapacağını o an öğrendiğim durumu aileme nasıl söyleyeceğimi şaşırdım.
Kendisi odamdan çıktı 10 dakika sonra arkasından asistanını aradım dedim ki hocamızla görüşmek istediğimi söyledim hoca evine gitti “ ev Pendik'te “ k. Bakkalköy'den oraya gitmiş ve de uyumuş o 10 dakika içinde! Ben uyandıramam şimdi dedi. Korkmuş ve neyin içine düştüm diye ağlamaya başladım psikolojim öyle bozuldu lütfen hoca babamla görüşecekti asistanıyla görüştüğümde daha önce elbette hoca hastanede kalacak babanız da görüşür demişti. Şimdi bana ameliyatı siz olacaksınız 40 yaşında kadınsınız ben Baypas olduğumda aileme söylemedim babanızla görüşmesine gerek vs bunun gibi saygısızca konuşması şok etti ne diyorsunuz dedim ameliyat tarihimi zamanımı vs bilmiyorlar hastane desen vasat korkunçtu saatini sabahın 5'inde yapacak yalnız başına korktum inanılmaz dedim ki hocayla görüşün babamla en azından telefonda konuşsun yoksa açılmış damar yolunu çıkarıp gidiyorum ben dedim.
Sonrasında uyuyan hoca telefonuma 4 adet saygısız ses kaydı yolladı cevap vermedim. Asistanı deseniz ondan beter  bir mesaj Ömrümde böyle bir şey yaşamadım 2 gündür psikolojim o kadar bozuk ki kendime gelemedim işe bile gidemedim. Hastaneden damar yolunu Çıkartıp eve geldim yaşadıklarıma inanamadım maalesef yaşadığım bu durum doktorlara olan inancımı kaybettirdi. Yapmadığı muayene ve öngörüşme için 2000 TL'yi tabii ki geri vermiyorlar zaten ben de istemedim yazıklar olsun dedim .
Kendimi zor kurtardım


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @yaris29

Y yaris29
11 ay (71 mesaj)
Çok geçmiş olsun. Kötü bir olay yaşamışsınız. Maalesef ülkemizde ahlak denen kavramdan nasibini almamış fazlaca insan var. Bunlar tezgahı kurmuş saç ekimci estetikçi diye ortaya çıkıp elini bile sürmeden yanındaki elamanlara işlemleri yaptırıyor. Muhatap olmak istesen hiçbir şekilde ulaşamıyorsun. Hemen hepsi Whatsapp üzerinden muayene analiz ve görüşme yapıyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @Otogusto

Z zbahadir
11 ay (256 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >
Saç ekimi yaptırdım. Bugün 9. günüm. Yarın kabuk dökümü kurumda yapılacak. Resimde görüldüğü gibi görüntü var. Dün kuruma gittim bir sorun var mı diye baktılar sorun yok kan pıhtısı ve kurumuş falan dediler ama benim içim rahat değil. Yarın bakalım yıkamadan sonra ne diyecekler.
F fikraci
11 ay (50 mesaj)

H hie
10 ay (3051 mesaj)
internetten fiyat bakmayın hocam, gidin görüşün fiyat isteyin. Bide bu fiyatlar kanun hükmünde değil ki, adamlar dayatıyor şundan aşağıya yapamıyoruz diye. bal gibi yapabilirler. iyice araştırın acele etmeyin.
Bu mesajda bahsedilenler: @fikraci

E Electro_Magnetic
10 ay (114 mesaj)
Üçüncü ayı devirdik, şükür bir sıkıntı bir sorun olmadı. Sadece saçlarım geçmise göre bi tık daha yağlanıyor. Belki zamanla saçlar çıktıkça bu yağlanma problemi de çözülür.
L Latte26
8 ay (2 mesaj)
Sonuçta sağlık, mutlaka iyi araştırmak gerekir. Geçen sene abim dost tavsiyesi üzerine Antalya da Antea Clinic diye bir kliniğe gitti. Abim 1 senenin sonunda 7 - 8 yaş gençleşti. Dökülür korkusu vardı ama maşallah dedirtiyor hepimize. Yenge şikayetçi hep ayna karşısında kendini izliyor diyor :))


Bu mesaja 2 cevap geldi.

H Herne
8 ay (260 mesaj)
Arkadaslar en iyi en kaliteli neresi dersiniz fikirleriniz nedie< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A ali222
8 ay (2607 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Latte26

Sonuçta sağlık, mutlaka iyi araştırmak gerekir. Geçen sene abim dost tavsiyesi üzerine Antalya da Antea Clinic diye bir kliniğe gitti. Abim 1 senenin sonunda 7 - 8 yaş gençleşti. Dökülür korkusu vardı ama maşallah dedirtiyor hepimize. Yenge şikayetçi hep ayna karşısında kendini izliyor diyor :))
Bunu söylemek için üye oldunuz sanırım. Üyelik tarihi 20 Mayıs 2021< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D durdu10
8 ay (1 mesaj)
En iyi saç ekim merkezi deyince benim tek geçtiğim ve kel olarak gidip şuan kendine güveni gelmiş saçlı biri olarak söylüyorum DORUK SAÇ EKİMİ BURSA DORUK HASTANESİ füsun hanım ve ekibi dir gerisi hikaye
< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R raskolnikow76
8 ay (12 mesaj)
Temizlendi mi kafaniz? Çünkü nekroz gibi görünüyor.
Eger degilsede 9 gün boyunca temizlenmeyen kan kabuğunu yumusatip sac köküne zarar vermeden temizlemek imkansiz.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @fikraci

E Electro_Magnetic
8 ay (114 mesaj)
sac ektirdim 5. ay bitti. Kafa orman oldu, saclar fışkırdı, her yer saç

diyemiyorum, ama %50 %60 bir çıkış oldu sanirım. Saclar ince, azcık kalınlassa biseye benzeyecekler. Umutla 6. ayı bitirmeyi ve gürleşmesini diliyorum (umut kelin ekmeği).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Electro_Magnetic -- 31 Mayıs 2021; 19:40:53 >


D disintegration
7 ay (25068 mesaj)
takip...< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


V veysel_lowe
7 ay (3691 mesaj)
konu niye böyle geride kalmış yaw
S Serkan B.
7 ay (1 mesaj)
Mahmut kök adlı kişiye saç ekimi için eşim ile gitmiş idik seneler önce kendisi doktor olmadığı hâlde bu işi yapıyordu buna yetkiniz var mı diye sordugumda bir cevap yada belge alamamıştım ne yazıkki. Kendisinin doktor olmadığı hâlde botox yaptığını güzellik merkezleriyle anlaşarak dolgu botox yaptığını bilmeyen yoktur herhalde artık. Araştırmadan doktorluk diplomasını görmeden ve hastane ortamında saç ektirin sağlık gitti mi zor toplanıyor.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M mubinilker
6 ay (257 mesaj)
Sanırım burada ekim merkezinde çalışanlar üyelik açıp reklam yapıyorlar.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


V Vict0ry
6 ay (4606 mesaj)
1 mesajla gelip yazanlar güven kaybediyor hiç yapmayın daha iyi.
T teacher47
5 ay (1927 mesaj)
Evet gencler tepe bolgesi komple acik olan biriyken simdi ozguveni yuksek biri olarak hayatima bambaska bir seviyede devam ediyorum, toppik moppik hepsi cope gitti :) denize de giriyorum yagmurda da yuruyorum arkadaslarim beni taniyamiyor ustelik bu islem icin saddce 5 saatimi ve 2500 civari bir butce harcadim. Bugune kadar sac ekecem diye ordan oraya suruklendim tepe bolgesine cozum olmadigi icin hep erteledim ve bunu kesfettim keske yillar once kesfetseydim.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >