Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
En büyük Zalimler ALLAH ile kandıranlardır!!

3 30 kupona alınmadı bu vatan Konu Sahibi
8 ay (70 mesaj)
Allah ile kul arasında peygamberler dahil şeyh şıh veli evliya koyarak ibadet edenler ve buna çanak tutan, kendilerinin Allah dostu olduklarını ve kendi tarikatlarına katılanların kurtuluşa ereceğini söyleyen soytarılar Allah din ve mümin düşmanı, şeytanın dostudurlar." Namaz ile din ile Allah ile milleti sömürüp zenginleşirler.
Siyasette ve tarikat yapılarında bunlara çokça rastlanmaktadır. Kuranın öğrenilmesi ni istemezler, Kurandan okumazlar bilakis uydurma hadis hikaye anlatıp birazda yalandan ağlarlar ve Allaha bu yolla iftira ederler. Namazi gösteriş için kılarlar, el kol göz kaş işareti ile milletle alay ederler. Maun suresi ve humeze suresi bu tip münafıkları ne güzel anlatıyor.
Din ile sizi kim kandırmak isterse kurana sarılın. İster bakan başbakan milletvekili yada şeyh derviş veli ne olurlar ise olsunlar. Allah için doğruyu söylemekten korkmayın. Hz Yusuf kısasını okuyun. Allah onu uğradığı tum zulümden kurtarıp mısıra vezir kendisine resul etmişti.
Şimdiki halimizde ayni zulme karşı direneceğiz.Allah bize yeter< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.