Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Empire of Sin Xbox Game Pass'e Geliyor

B Bloo. Konu Sahibi
9 ay (21246 mesaj)
 
Yayıncı Paradox Interactive ve geliştirici Romero Games, Empire of Sin'in Xbox Game Pass'e geleceğini duyurdu.

18 Mart'ta hem konsol hem de PC için Xbox Game Pass'e eklenecek.

1920'ler Chicago'sunda geçen strateji oyunu Empire of Sin Aralık 2020'de PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC (Steam) için çıkışını gerçekleştirmişti.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Romero Games ve Paradox Interactive'in sunduğu yeni strateji oyunu Empire of Sin, seni içkinin yasak olduğu 1920'ler Chicago'suna, gaddar yeraltı suç dünyasının göbeğine götürecek. Al Capone, Stephanie St. Clair ve Goldie Garneau gibi gerçek ve tarihten ilham alan on dört çete patronundan birinin yerine geç ve ayaktakımından üyeler seçip bir çete kur, suç imparatorluğunu inşa edip yönet ve muhitini rakip çetelere karşı koru. Zirveye tırmanmak için hangi yolu izleyeceğin sana kalmış; dalavere çevirebilir, vaatlerle akıl çelebilir ve korku salabilirsin. Sonra da zirveden düşmemek için ne gerekiyorsa yapman gerekecek; şansın açık olsun!

Role Bürün: Kurgusal ve gerçek hayattan gangsterlere dayanan on dört benzersiz patrondan birini seç ve içkinin yasak olduğu o meşum dönemin Chicago'sunda suç imparatorluğunu kurup yönetmeye koyul.

İmparatorluk Yönetimi: Günah İmparatorluğunu kur ve Chicago'nun yeraltı ekonomisini kurnazlık, kaba kuvvet veya kötü şöhretinle yönet. Kaçak içki dükkanı, tedarik zinciri ve kumarhane gibi işletmelerini strateji oluşturarak yönet.

Sıraya Dayalı Mücadele: Çeteni kur ve sıraya dayalı mücadelede kozlarını paylaşıp muhitini savunup genişlet; dilersen rakip çetelere mesaj da gönderebilirsin.


Çıkış fragmanı:

B BlackTower_35
9 ay (18580 mesaj)
Gamepass çalışıyor bravo gerçekten..
PS de 284 TL bu oyun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 14 Mart 2021; 0:28:32 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


A Artizt
9 ay (5467 mesaj)
Özellikle turn based oyun seven olarak ilk günden indireceğim.
P Philipp_Plein
9 ay (6639 mesaj)
Doom serisinin yaratıcılarından John Romero abimizin oyunudur kendileri.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K ketchup.
9 ay (1265 mesaj)
Sekiro nun da gamepass e geleceği konuşuluyor bu ara Microsoft ortalığı yıkıyor< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.