Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
4918
Cevap
144753
Tıklama
33
Öne Çıkarma
Cevap: Emekli maaş promosyon & fırsatları (İlk mesaj güncel) Mart 2020 [8 banka 1000+₺] | Tüm bankalar (246. sayfa)

M mkekec
2 ay (37 mesaj)
EFT ücretli, bu nedenle emekli maaşını ilk günden çekip ücretsiz EFT yapan bankadaki hesabına yatırıyor. Yapı Kredi Bankası en az 3 ücretsiz EFT ile bu durumun önüne geçebilir.
Bu mesajda bahsedilenler: @Denetleme.1314

K kadobay
2 ay (148 mesaj)
3 hafta önce banka değişikliği yaptığım YKB hesabına 1 aralıkta maaşım yatmış. Henüz aktif bakiyede değil ama hesap hareketlerinde 1500 tl promosyon da görünüyor. Şubeye sorduğumda 4 aralıkta promosyonun hesabıma aktarılacağı söylendi...
Maaşımın yattığı gün 2 farklı bankaya EFT işlemi yaptım, herhangi bir işlem ücreti alınmadı.
Dün itibarıyla 6 otomatik ödeme talimatı verdim.Bununla ilgili kampanyaları da var imiş. 5 yeni faura ödeme talimatına 100 tl puan veriliyormuş.
G Grocer
2 hafta (212 mesaj)
2500+ maaş için YKB 1500 lira promosyon önerdi. Daha iyi veren bir banka var mıdır?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

G GoGoBaBa
2 hafta (580 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Grocer

2500+ maaş için YKB 1500 lira promosyon önerdi. Daha iyi veren bir banka var mıdır?
Rakam gayet iyi. YKB hala devam ediyor demek kampanyasına.

Denizbank tan valideye promasyon almıştık, ama Denizbank ile artık çalışmak dahi istemiyoruz.

ardından TEB taşıdık ama o da çalılşmayacağımız banka sınıfındaymış.

Garanti Bankası ilede çaışmama kararı aldık.

Şu anda YapıKredi bankasından memnunuz. Ayda 3 Havale diyor ama BAŞKA BANKAYA HAVALE ( EFT) kısmı ile anında aktarım yapıyoruım. ( Yalnız emeklinin yaşı önemli belli yaş üstündeki emekli hesabında internet bankacılığı açmıyoruz demişti müşteri temsilcisi)QNB Finansbank ve ING Bank tan araştırabilirsin. genelde bazı dönemlerde kampanya yapıyorlar idi. mesela ING Bank şu kadar harca, şunu yap vs diyerek 3 yıllık 2binden fazla promasyon teklif etmişti. Ama ben sabit olsun hemen olsun dedim.
M Moustacheur
2 hafta (306 mesaj)
Merhaba babamın emekli maaşı ptt bankasında 3 yıl taahhüt vermiştik 400 civarı bir para almıştık. Taahhütü bozup promosyondan kalanını ptt ye ödeyip başka bir bankaya geçme işlemini nasıl yapmalıyım ve ne kadar sürer acaba maaş yatmama gibi bir durum olur mu ?

Emekli maaşı 6000 civarı en uygun banka sizce nedir ?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Ö özket
2 hafta (843 mesaj)
Garanti bankası çok mu kötü yav?
Denizbanktan sadece maaş alıyoruz ve adamlar promosyonu 300 lira gibi bir şey vererek yenilemişler,kk yok kullanmıyoruz.
Bir maaş tebde diğerini garantiye aldırıp bonus kampanyalarından faydalanmak istiyorum.
Bir de bu promosyon işi için mecbur gidecez mi bankaya e devlette bloke göremedim ama bakmam gereken başka yer var mı

edit:Bir de bu oranlarda sene başında yeni güncellemeler görülür mü yoksa direkt seçeyim mi bankayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özket -- 3 Ocak 2021; 20:32:58 >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

G GoGoBaBa
2 hafta (580 mesaj)
Bloke yoksa veya şu anda emekli naaşı aldığınız bankadan blokeyi kaldırırsanız YAPIKREDİ ve GARANTİ bnk dan Müşteri temsilcisi veya mınilbankacılık , internet bankacılığı hatta garanti bnk ATM den dahi emekli maaş taşıma ve promadyondan yararlanma yapılabiliyor. En azından biz bu yıl içinde 2 bankadan şubeye gitmeden yararlandık.

Garantibank dan emekli promosyon iptalinide mobil bankacılıkta yaptık sadece dizi bankanın arayıp tekrar düşünün demesi birkaç gün sürüyor . Kararlı olursanız zırluk çıkartmıyorlar denizbank bayağı uğraştırmayın 2 hafta sürmüştü geri aramaları ardından onay da bekletip maaş taşıma yaptıysak da maaş gününüz geldiğinde bir maaş gene eski bankaya yatabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @özket

K kadobay
2 hafta (148 mesaj)
2020/03 ten itibaren 9 ayda 3 farklı banka değiştirme rekorunu ele geçiren biri olarak :) bloke olsa dahi blokeyi kaldırıp aynı gün başka bir banka ile anlaşma yapmak 1 gün i çinde gerçekleşiyor...
Banka değişikliği yaptığınız gün ile maaş alma gününüz arasında minimum 2 hafta zaman varsa ilk maaşınızı yeni bankadan alabilirsiniz
Konuyla ilgili bu bölümde yazdığım şu yazı yol gösterici olabilir
https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146435751

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadobay -- 3 Ocak 2021; 23:0:48 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @özket

Ö özket
2 hafta (843 mesaj)
Hocalar Garantide kk aidatı alıyor mu garantiyi düşünüyorum.
Teşekkür ederim abi.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @kadobay

A AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM
2 hafta (3089 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Moustacheur

Merhaba babamın emekli maaşı ptt bankasında 3 yıl taahhüt vermiştik 400 civarı bir para almıştık. Taahhütü bozup promosyondan kalanını ptt ye ödeyip başka bir bankaya geçme işlemini nasıl yapmalıyım ve ne kadar sürer acaba maaş yatmama gibi bir durum olur mu ?

Emekli maaşı 6000 civarı en uygun banka sizce nedir ?
önce ptt den promosyon iptal edilmeli.edevletten bloke kalkınca sonra taşıma için bankaya. ayın 1inden sonra taşıma olursa o ay eski bankaya yatar
K kadobay
2 hafta (148 mesaj)
garantinin kk durumunu bilmiyorum, ykb ücretsiz kredi kartı da var pek bi özelligi yok ama diger kkartları yıllık ücretli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @özket

G GoGoBaBa
2 hafta (580 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: özket

Hocalar Garantide kk aidatı alıyor mu garantiyi düşünüyorum.
Teşekkür ederim abi.
Garanti bankası kredi kartı zorla al demiyor yani şart değil ama heAy bir kez bazen iki kez arayıp adınıza kredi kartı onaylandı. veya hesabınıza tanımlanan Kredi verelim diyorlar. Israrla almayacam derseniz şart değil almazsınız.

Garantinin bonus kartları genelde ücretli. Ama kanun gereği kredijarı yıldatı olmayan bir seçenekli çeşidinide size sunabilmeli. Ama avantajları pek olmayan bir kart oluyor genelde. ( yani limit düşüklüğünden ziyade taksit yapmama , az taksit yapma, avantajları çok kısılmış oluyor.


Yapıkredi şimdilik garanti bankasından daha iyi. Garanti tam bir tok satıcı. Herşey ücretli paralı hatta yalan söyleyip sonradan ağız değiştirmeye alışın. Promasyonuda yapıkredite göre düşük idi .

Ama ben maaşım yatar. Gider ATM den çekerim eft havale zart zurt işim olmaz diyebilirsiniz kredi kartı almaz veya ücretslz çeşit de istersiniz . Ama neden daha düşük otomasyona razı olacaksınız ki ? Yapıkredi kötünün iyisi. Daha uygun olsa başjika bankalarada tapıkrefiye selam dahi vermem.

edit: birkaç yanklış kelime ve ilaveten.

YAPIKREDİ de en sevmediğim şey OTOMATİK ÖDEME talimatı ısrarla hile hurda ile yıllar önce alıştırıp, sonradan otomatik ödenen faturalarınzın kredi kartından çekildiğinde her faturaya ücret yansıtılması idi. Ben farkına varana kadar çok masraf lomisyon almışlar. Birde WORLD kartıma yıllık kart bedeli yansıtmaları ve benim 1 ay sonra incelerken farketmem oldu. Yansıtılmasının habersizce yapılmasından sonra ÇAKALLIK yapıp bana adınıza kart ücretsiz ilave 2. kart PLATIN KREDİ KARTI verelim demeleri, gelen bildirilerde satır aralarında okuyup ana WORD KREDİ KARTINIZI kapatmama sözünüz demeleri de işte bu habersiz yansıtılan YILDAT ücretini size eliniz mahkum yaptırtmak için. Yani WORD kartı iptal etseniz PLATIN KART yıldatı daha yüksek onu alacaklar. Ben tesadüfi işgillenip araştırınca WORD kartı PLATIN kart başvurusu sırsasında iptal ederim deyince PLATIN KARTI vermekten vazgeçtiler. Yapı kredininde tamamen ücretsiz kredi kartı seçeneği var ( zaten mecburen öyle bir yıldatsız kredi kartı sunmak zorundalar diye biliyorum. her bankada var sanırım kırpılmış özellikli kredi kartı seçeneği) . Bu arada YKB yıldatı iade ettirdim. 6 ay boyunca kredi kartımı kapatmama sözüme istinaden. 6ay sonra veya yıl yenilemede tekrar aynı hikaye gelecek. O zamanda kararlıyım kapatın, verin bana yıldatsız kredi kartınızı derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoGoBaBa -- 6 Ocak 2021; 20:13:51 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

N nbaps3
geçen hafta (858 mesaj)
Halkbank emekli maaş müşterilerinden EFT ücreti alıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Y yigitmete
geçen hafta (97 mesaj)
En son yaptığımda alıyordu.
Bu mesajda bahsedilenler: @nbaps3

A ARTHUR.
geçen hafta (3263 mesaj)
Akbankta kampanya vardı 2 ay önce 1500 üstü maaşa 1050 tl veriyordu. maaş yükseldikçe rakamda yükseliyordu .
G GoGoBaBa
geçen hafta (580 mesaj)
Garanti Bankası MAAŞ müşterisi olup


Maaş Müşterilerimize Özel AyrıcalıklarDeğerli Müşterimiz,
Garanti BBVA'daki maaş hesabınıza yatırılan son maaşınızdan itibaren, bankamız hizmetlerinden standart ücretler ile faydalanmaya devam edebilirsiniz.
Detaylı bilgi için şubenizle görüşebilirsiniz.
İyi günler dileriz.
T. Garanti Bankası A.Ş.

Bilgisi olan var mı ?

Geçtiğimiz aylarda TEB den GARANTİYE taşıdığımızda baktık Garantinin Emekli müşterisine hiçbir maaş avantajı yok , hatta neredeyse yolunacak kaz gözüyle bakıyor, ayrıcalık hissettirmiyor .

Diye Kötünün iyisi dedik GARANT den YAPIKREDİ ye taşıdık an azından promasyon şartışurtu vs yok ve rakam 3 yıllık için 1 tık daha iyiydi lehimize. EFT yok densede Başka bankaya HAVALE (EFT) kısmından 1-2 para aktarımına ayda hiç masraf almamısıda iyi oldu.

Şimdi yukardaki yazı gelince EMEKLİ MAAŞ müşterisine yoluncak kaz gözüyle değilde TAVUK gözüylemi bakıyor acaba dedim. Satır arasında yazan STANDART ÜCRETLER ile faydalanmaya devam demek bile EMEKLİYE saygısızlık, önem vermeme, ayrıcalıklı hissetitrmeme , daha az yolarım sizi demek kısaca gibi geldi.


Belki şubeyle görüşüp ayrıcaklıları , avantajları öğrenen varsa iyi olur, ücretsiz komisyonsuz, masrafsız, şartsız şurtsuz EMEKLİ MAAŞ ına diyeceğine , STANDART ÜCRET demesi ne ise artık, bir bilgilendirsin bizi
H hunnkaar
geçen hafta (1127 mesaj)
emekli maaşı alan emekli kaldımıki korona şu bir yilda en az yüzde 30 öldürdü emekli vatandaşlarımızı devletin kârı 1 şehir hastanesi olmuştur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


C cengos07
geçen hafta (35 mesaj)
Worldkartı ekokarta dönüştürüp aidat derdinden kurtulur, platin kartı da ücretsiz kullanırsınız. Tekrar teklif ederlerse diye yazdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @GoGoBaBa

C condemned890
4 gün (1771 mesaj)
Akbank önerir misiniz arkadaşlar 1250 lira diyor en yüksek. birde bana eft lazım. akbank ücretsiz eft veriyor mu göremedim sitesinde ?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.