Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Elektro Gitar Bakım ve Tamiri - Avrupa yakası
Hizmet Türü : #Diğer Elektronik Tamir

E ELDRUN Konu Sahibi
2 ay (253 mesaj)

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
Tünel ve Kadıköy'de gitar luthier'lerine uzak olan veya onları pahalı bulanlar için daha uygun fiyata elektro gitar bakım ve tamiri yapıyorum. Küçükçekmecede Metrobüs durağına yakın oturuyorum. 10 yıldan fazladır elektro gitar çalıyorum, son 5 yıldır da bakım ve tamir işleriyle uğraşıyorum yakın çevremde.

Özellikle Bakırköy ve Beylikdüzü aralığında enstrüman satan veya ders veren yerler bakım yapmayı bilmiyorlar ve insanları bakım yapıyoruz ayağına kazıklayıp duruyorlar. Tel takıp gitarın tozunu alıp bakım yaptık diyorlar. Entonasyon ayarı yapmayı, köprü ayarlamayı hatta floyd rose ayarlamayı bileni yok. Tünele gitmeniz gerekiyor.

Ben normal bakımda tel takımı, entonasyon ve köprü ayarı, action ayarı, sap ayarı, floyd rose/tremolo bakımı ve ayarı yapıyorum. Elektroniğinde temassızlık var mı ona da bakıyorum.

Bunlar haricinde fretlere tesviye ve ufak vurukları tamir etme gibi şeyler de ek ücretle yapılır fakat gitarı görmem lazım. Birkaç fotoğraf ekleyeyim tesviye işleminden.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.