Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
306
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Elektrikli Renault 4 konseptinin yeni ipucu görselleri paylaşıldı
B
2 ay
Moderatör
Konu Sahibi

Elektrikli Renault 4 konseptinin yeni ipucu görselleri paylaşıldıFransız otomotiv devi Renault, ikonik modeli Renault 4'ü tamamen elektrikli bir araç olarak yeniden hayata döndürecek. Söz konusu model ilk olarak konsept formunda 2022 Paris Otomobil Fuarı'nda tanıtılacak. 17 Ekim'de gerçekleşmesi planlanan bu tanıtımdan önce de yeni ipucu görselleri paylaşıldı.Elektrikli Renault 4'ün gövde tipi olarak crossover'lara yaklaşacağının duyumunu almıştık. Bugün paylaşılan ipucu görselleri de bunu doğruluyor. Görünüşe bakılırsa araç yerden yükseklik bakımından epey bonkör olacak. Tasarım çizgileri henüz tam olarak belli olmasa da özellikle yandan görünüme bakılırsa şık bir çalışma ile karşı karşıya olacağız gibi görünüyor.Ayrıca Bkz.Türkiye'de en çok satılan otomobiller - Eylül 2022Modern Renault 4, farklı bir gövde tipiyle gelecek olsa da köklerinden tamamen kopmuyor. Özellikle ön bölümde farları da içerisine alan çerçeve ile geçmişe atıfta bulunuluyor. Bunun dışında arka bölümün düz bir biçimde tasarlanmış olması, dikey stop lambaları ve arka kelebek camın şekli de yine orijinal Renault 4'ü akıllara getiren detaylardan.Elektrikli Renault 4 konseptinin yeni ipucu görselleri paylaşıldıBunun dışında elektrikli Renault 4'ün yüksek burun kısmı, siyah plastikten yapılmış olduğunu tahmin ettiğimiz tamponlar ve marşpiyel ekleri, dodikleri, büyük tekerlekleri, ön kaput üzerindeki tutamaçlar ve portbagaj ile tam bir macera aracı havası verdiğini söylemek mümkün.Teknik detaylar hakkında henüz bir açıklama yok. Renault 4 konsepti 17 Ekim'de resmi olarak gün yüzüne çıkacak. Konuyla ilgili detayları siz değerli okurlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz. Gözünüzden kaçtıysa Renault'nun bir hafta önce tanıttığı R5 Turbo 3E konseptine de bu linkten göz atabilirsiniz. Haberi Portalda Gör

D
2 ay
Yarbay

Renault'un sonu Nokia gibi olacak
P
2 ay
Yarbay

100 yıl araba üreten firmanın sonu Nokia gibi olacak diyor. Nokia gibi olması için ne yapmış olabilir? Gayet iyi satış yapıyorlar ve işçi sınıfının arabası Avrupa’da.Bu mesaja 1 cevap geldi.
H
2 ay
Yarbay

reno eski çöp günlerine geri dönüyor. laguna 2 ile başlayan furya sonlandı.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

H
2 ay
Yarbay

para kazanamıyor elindeki bütün markalar çöp kar edemiyor.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Portraitclub
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.