Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Elektriğini Kendi Üretenlerden Yer Tahsisi
Hizmet Türü : #Elektrik ve Su Tesisatı

Y YunusAtalay1988 Konu Sahibi
5 ay (9 mesaj)
1
1 Elektriğini Kendi Üretenlerden Yer Tahsisi
Güneş enerjisi ya da farklı alternatif yollarla kendi elektriğini üretip yeri müsait olan arkadaşlardan ücreti mukabilinde elektriğini kullanabileceğimiz bir yer arıyorum. Şehir farketmez. Cihazlarım mining yapıyor. Güncel elektrik fiyatlarından sonra karlılık çok düştü ve böyle bir arayışa başladım. Cihazların gücü 13500 watt. Yani en aşağı 15 kW daha kapasitesi olan ve cihazların emniyetinin güvencesini verecek güvenebileceğimiz birini arıyoruz. Her ay kendisine anlaştığımız ücret üzerinden aksatmadan ödemesi yapılacaktır. Ve kendisine güzel bir gelir sağlayacaktır. Bu konuda yardımcı olabilecekler için aşağıya iletişim numaramı bırakıyorum.

0539 698 14 61
Yunus Atalay
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 1 Ocak 2023 Satıldığı Şehir : Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : UPS İlan Durum : Satışa Açık


A Aether
4 ay (292 mesaj)
Yunus bey elektirik üretim maliyetleri şu an olması gerekenin 50% altı. Dolar bazında benzer ülkelere bakabilirsiniz ( ör: yunanistan, sırbistan, lübnan veya doğalgaz ithali olanlar).

fazla enerjiyi zaten satın alıyor devlet.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.