Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Electronic Arts'tan büyük hedef: Spor oyunlarını yarım milyar oyuncuya ulaştırmak istiyorlar

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
6 ay (7118 mesaj)Oyun dünyasının en popüler şirketlerinden birisi olan Electronic Arts bildiğiniz gibi birçok oyun serisine sahip. Bu oyun serileri arasında şüphesiz EA, yaptığı spor oyunları ile dikkat çekiyor. FIFA, Madden NFL ve NHL gibi birçok popüler spor oyunu serisine sahip olan EA, bu taraftaki kitlesini daha da büyütmek istiyor.Hedef 500 Milyon OyuncuEA Sports Genel Müdürü Daryl Holt, geçtiğimiz saatlerde Axios ile bir röportaj yaptı. Röportaj esnasında Daryl Holt, EA Sports oyunlarının şu anda 230 milyon oyuncuya ulaştığını söylerken, önümüzdeki 5 yıl içerisinde bu oyuncu sayısını 500 milyon yapmak istediklerini söyledi. Bu hedef doğrultusunda yeni iş modelleri deneyeceklerini ve yeni coğrafyalara açılacaklarını da ekledi.Ayrıca Bkz.Oyun dünyasının en popülerlerinden PUBG, ücretsiz olabilirAçıklama esnasında Holt, spor oyunlarını sayarken belki basketbola da geri dönebileceklerinin sinyalini verdi. Bildiğiniz gibi NBA Live serisi uzun yıllar boyunca lider olarak kalmış ancak ardından NBA 2K serisine yerini kaptırmıştı. Son birkaç yıldır da NBA Live oyunu göremiyoruz. İlerleyen süreçte başta basketbol olmak üzere farklı spor oyunlarını EA'den görebiliriz.
Kaynak:https://www.ign.com/articles/ea-expand-sports-games-500-million-players-next-five-years

 Haberi Portalda Gör


P Psychotechnic
6 ay (610 mesaj)
Yapın 5-10 lira herkes oynasın o zaman< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


K kizilok
6 ay (888 mesaj)
Her sene aynı oyun bi gelişim yok. Sadece kadrolar güncellendi diye 500 tl vermek

U Umit_22
6 ay (1072 mesaj)
Öyle başlık olmaz böyle olur.
Electronic Arts'tan büyük hedef: Spor oyunlarını 0,0000000000005 trilyon kere kattrrilyon kat oyuncuya ulaştırmak istiyorlar.

D DH Misafiri
6 ay (78163 mesaj)
Tek yolu var, xbox gamepass gibi sistemlere yönelecek. Oyun içi satınlara yönlenecek pay to win olmayacak. O zaman 1m de olur.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.