Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
63
Cevap
2048
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: ELAC'ı Nasıl Bilirsiniz ? (4. sayfa)

H HI-DEF-MAN
3 yıl (4472 mesaj)
Ben Dynaudio Saphirre ile dinleyip beğenmiştim. sonra monitor audio gs60 ve Usher mini dancer 2 de kullandım.FocalAltoUtopia alırken satmıştım. Kendi presi yokken NAD pre ile çalıştırdım pre 30 ile bambaşka çalıyor. Tamamen balanced topoloji ile üretilmiş pre ile Power arası balanced değilse sıkıntılı Ancak A32 biraz çekinik bir amfi üst frekanslar biraz kapalı iyi eleştirmek gerek üst basslara da biraz fazla basıyor. Ama fiyatına göre mükemmel diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @simsek07

W winterwake
3 yıl (109 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN


quote:

Orijinalden alıntı: winterwake


quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

ELAC olmasın HELAK!

Sn. HI-DEF-MAN, benim sorduğum soru kaynadı gitti. Deneyerek almaktan vazgeçtim. Soruma yanıt alsam yeterli.

Evet kaynamış biraz.
1-Primare'nin neredeyse tüm modellerini dinledim. PRE 30-POWER A32 kullanadım.Yapım kalitesi ve ses kalitesi fiyatına göre çok yukarıda diyebilirim nedense HI-END dünyada CLASS D ye biraz erken girmelerinin sancısını yaşadılar . Ben gene de beğeniyorum.
2-HEGEL de nispeten daha yeni ama değerli bir marka H100 ile H200 arasında uçurum var.H200 sonrasında 300 ve şimdi 360 çok farklı kulvarda.Ama H100 bence sizin hoparlör ile oldukça iyi eşleşir H200 de iyi olur ama o zaman da FS189 ile amfiyi aşağıya çekiyormuşuz izlenimi olacak.
3-Audionet SAM V2 de çok güzel sanırım bir ilan var fiyatı çok çok iyi değerlendirebilirsiniz.

Bu ilana göre benim sıralamam.
1-Audionet SAM
2-Primare I30
3-Hegel H100-H160
4-Hegel H200 (uygun fiyata bulunur ise en başa da geçebilir)< Resime gitmek için tıklayın >


Bu yararlı bilgiler için çok teşekkür ederim. Elinize emeğinize sağlık. Tavsiyelerinizi notlarıma ekledim. En güzeli bütçeyi zamanında denkleştirip, kenarda nakit bulundurmak. Olası bir fırsatı da hemen nakitle değerlendirmek. Bu modelleri takip edeceğim. Bahsettiğiniz SAM V2 ilanı 4000TL fiyatlı olan sanırım. Bu cihazla ilgili güzel yorumlar okudum. Gönül ister elbet ama, alım gücüm şu an yetmez bu cihaza. Ama takipteyim.

Değerli tecrübelerini paylaşan herkese tekrar çok teşekkür ederim.
A atalayalper
3 yıl (3182 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >

Hiç olacak şey mi yahu şimdi bu..
L live2lift
geçen yıl (4839 mesaj)
elac debut b6.2 satılık arkadaşlar, ilgilenenler pm atabilirDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.