Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
9
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ekşi Sözlük Yazar Hesapları Satılık 500 TL (nickler güzel)
Şehir : #Konya
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Sıfır

S stickman4242 Konu Sahibi
dün (0 mesaj)

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
1
1 Ekşi Sözlük Yazar Hesapları Satılık 500 TL (nickler güzel)
Satılık ekşi sözlük yazar hesapları. Yazar statüsünde, hiç kullanılmamış, sıfır, ekşi sözlük yazar hesapları satılıktır. 

Minimum 1,5-2 yıl süren çaylak listesinde beklemeden, ekşi sözlük'te hemen yazmaya başlayabilirsiniz. 

Nickler birbirinden çok farklı, Türkçe, yabancı, tek veya bir kaç kelimeden oluşan, kadın veya erkek için daha uyumlu yada cinsiyet belirtmeyen, esprili veya ciddi anlamlı, fonetik ve görsel olarak güzel duran, kötü veya absürd anlamları olmayan nicklerdir. 

Nasıl bir nick tercih edeceğinizi yukarıda yazdığım ölçütlerde belirttiğinizde sizin tercihlerinize uygun sunacağım 4-5 seçenek içerisinden nick seçebilirsiniz.

İlk mail adresiyle birlikte verilecektir. kayıt, çaylaklık ve yazar onayı mailleri durmaktadır.

mail hesabı + şifre
yazar hesabı + şifre

Mail hesapları; gmail - yandex - yahoo ve hotmail uzantılıdır. Mail hesabındaki telefon numarasını sizin telefon numaranızla güncelleyeceğim. Böylece hesabın geri alınması, çalınması gibi bir problem kesinlikle yaşamayacaksınız.

10 entryleri bulunmaktadır. Siyasi vs. konularda entryleri yoktur. Sonradan entry girme-silme, reklam entrysi yazma ve trollukleri yoktur. Lütfen bu şekilde kullanılmış ve her an uçurulması muhtemel, ucuza satılan hesaplarla kıyaslamayınız. 

Nickaltları (yani sizin nickinizle başlık açılıp diğer ekşi sözlük yazarlarının sizin hakkınızda görüşler yazması) boştur. nickler siyasi, ırkçı, cinsel vs. anlamlar içermemektedir.


Fiyat 500 lira. 

Konya içi elden teslim edebilirim.

Konya dışı için iş bankası hesabım var. havale notuna; 

"ekşi sözlükteki ....... nickli hesabı ....... mail adresi ile birlikte teslim aldım"

yazarsanız güven açısından bir sıkıntı duymanıza gerek kalmaz. böylece hesabı teslim aldığınız kanıtlanmış olur.


En hızlı şekilde whatsappdan ulaşabilir veya arayabilirsiniz. 


0539 674 94 33

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Konya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

eft açıklamasına "&
Yoruma Git
Yorumun Devamı belgen - 3 ay +6

B belgen
3 ay (47 mesaj)
eft açıklamasına ""ekşi sözlükteki ....... nickli hesabı ....... mail adresi ile birlikte teslim aldım" yazarsanız, hesap eft'den sonra size hesap teslim edilmezse hiçbir şekilde hakkınızı arayamazsınız :)

bunun yerine "ekşi sözlükteki ....... nickli hesap için ödeme" yazın.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S stickman4242 Konu Sahibi
3 ay (0 mesaj)
Sizin dediğiniz gibi de yazabilirler, benim için fark etmez de;

Siz avukat mısınız? savcı mısınız? hakim misiniz? bir çeşit hukuk uzmanı mısınız?

Yanlış bir bilgiyle burada insanları benden şüpheye düşürmeye ne hakkınız var?

Benim dediğim şekilde yazarlarsa haklarını arayamazlarmış. Ne alakası var. İnsanlar birine para gönderdiğinde havale/eft notuna hiçbir şey yazmasalar bile haklarını arayabilirler. "teslim aldım" yazmışsın o halde almışsındır, iş bitmiştir, hakkını arayamazsın diye bir şey yok. Hukuk bu kadar basit bir şey değil.

İnternetten alışveriş yapmayı bilmeyip, hukuki başvuru, yöntem ve süreçleri bilmeyip bir kaç kez dolandırılınca herkese potansiyel dolandırıcı gözüyle bakıyorsunuz.

Yahu burada bırakın transfer notuna bir şey yazılmasını istemeyi, nick bilgisi vermeyeceğini söyleyerek, ilana telefon numarasını bile koymadan açılmış onca ekşi sözlük hesabı ilanları varken siz gelmişsiniz en ayrıntılı bilgiyi veren, en güvenilir yöntemi sunan benim ilanımın altına neler yazmışsınız. Ayıptır ya.

Bunca zamandır bu sitedeyim, telefon numaram da açık açık yazıyor, herhangi bir dolandırma durumu olsa insanlar şikayet ederdi.

Yok yere, yanlış bir bilgiyle insanları şüpheye düşürmeyin, ayıptır.
Bu mesajda bahsedilenler: @belgen

& █Teoman█
2 ay (119 mesaj)
Sorusuz şekilde ilk mail adresiyle teslim aldım.İnsallah bir tane daha alacağım.Teşekkür ederim :)< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A afrasyab_
2 ay (9 mesaj)
üç ay kadar önce kendisinden bir adet hesap aldım. ilk mail hesabıyla birlikte sorunsuz teslim etti. kendisine teşekkür ederim
D dgo_cr7
2 ay (2414 mesaj)
İki adet hesap aldım, bir ay kadar oldu ,herhangi bir sorun yaşamadım.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B Bakra999
2 ay (0 mesaj)
Yatırımlık düşünüyorsanız, sıralaması 20-22binlerde çaylak hesabımı 250'ye satarım. En geç 1 seneye yazar olacağını düşünüyorum ve yazar olduktan sonra 450-500'in altına satılmaz. İlgilenenler: karabeyzanur76@gmail.com< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T Takoamos
geçen ay (0 mesaj)
Arkadaş oldukça ilgili. Problemsiz bir alışveriş oldu teşekkür ederim..< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A Ahmet_Şahin
4 gün (1314 mesaj)
Satacak kadar çok hesabı nasıl aldınız çok merak ettim. Ben 2017 yılında üye olmuşum sırada 800 e kadar geldim. Sonra mesajlarım uygun değilmiş diye tekrar 10 mesaj atın sıraya girin diye mesaj attılar. Ben de komple sildim hesabı. Burda da bi borsa oluşmuş.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S stickman4242 Konu Sahibi
4 gün (0 mesaj)
Ekşi sözlükte yazar olmak biraz da kısmet işi ama tabi ekşi sözlük formatına uygun yazmak, orijinal ve daha önce verilmemiş nitelikte başlık ve entry yazmak ve sözlükteki aktiflik durumunuz yazar olma süresinde farklılıklara yol açabiliyor. Sözlüğün %100 adaletli bir şekilde de yazarlık verdiğini söyleyemeyiz tabi ama herhangi bir forum sitesi gibi soru ve yorumlardan ibaret bir dil kullanmamak, ekşi sözlük formatına uygun yazmak önemli.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Ahmet_Şahin
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.