Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
96
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ekşi Sözlük Reklam ve Backlink Hizmeti Verebilirim
A
geçen ay
Er
Konu Sahibi

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >


Çalışma Nasıl Olacak?
Satın aldığınız pakete göre belirlediğiniz anahtar kelimelerin de içerisinde yer aldığı entry girişi yapılır. Reklam yapıldığı bariz belli olmaması, içeriğin silinmemesi gitmemesi için entry içeriği ekşisözlük kurallarına uygun olarak benim tarafımdan oluşturulur. En son siz içeriğe onay verirseniz entry paylaşımı yapılır. Ücret ödendikten sonra birlikte entry içeriğini düzenleyebilmemiz için iletişime geçebilirsiniz. Web sitenizin veya ürününüzün ekşisözlük'te başlığı bulunmuyorsa başlık açılma imkanının da bulunduğu paketi tercih ediniz. Yazılan entry sonradan düzenlenemez. Silinen entryler, yazılan hesap banlanmış olacağı için tekrar girilemez. Entry silinmesi ve hesabın banlanması durumunda para iadesi veya telafi içerik girişi yapılamaz. Aldığınız paket eğer linkli bir paketse, oluşturulan entry içerisinde uygun kelimeye sitenizin link'i bırakılarak backlink oluşturulur. Bu sayede hem backlink sağlanmış olacak hem de firmanızın, ürününüzün veya sitenizin Türkiye'nin en çok üyeye sahip sözlüğü olan ekşisözlükte reklam çalışması yapılacaktır. Bu sayede tanınırlığınız artacak, google sıralamanız yükselecek ve ziyaretçi sayınızda artış olacaktır.


Yapılan Reklam Çalışmasının Silinmemesi İçin Ne Yapıyoruz?
Bunun için hazırlanan entry ve linklerinizi mümkün olduğu kadar reklam gibi göstermemeye çalışıyoruz. Tarafsız bir kullanıcı deneyimi gibi sunup site kurallarına uygun şekilde içerik girişini sağlıyoruz. 1 adetten fazla entry siparişi bulunduğunuz durumlarda, farklı hesaplardan yazılan entryler arasında zaman bırakıyor, farklı ip adresleri ve cihazlar kullanıyoruz. Talep ettiğiniz anahtar kelimelere entrylerde yer vererek reklam çalışmanızı yapıyoruz. Entry’lerin silinme riski her zaman bulunmaktadır. Olabilecek silinme durumunda yazar hesabı da kapatılacağı için hiç bir şekilde geri ücret ve telafisi yapılamaz. Oluşan bu sorunlardan dolayı entry düzenleme, tekrar yazılma işlemleri yapılamaz.


Hazırladığım Entry'nin Yazılmasını İstiyorum.
Böyle bir durumda entry'i beraber kontrol edebiliriz. Bariz bir reklam çalışması olduğu belli olmayan entry'i yayınlayabiliriz. Ama yine de ekşisözlük kurallarına uygun olarak düzenlemeden geçirmemiz gerekiyor.

Toplu Siparişte Bulunmak İstiyorum.
5'den daha fazla hesaptan entry girişi ve backlink çalışması talebiniz olması durumunda lütfen fiyat ve stok durumu için iletişime geçin.


Ödeme Yöntemi Nasıl?
IBAN'a havale yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz.< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atly1 -- 12 Haziran 2024; 14:59:52 >

A
geçen ay
Er
Konu Sahibi

Konu güncel arkadaşlarA
geçen ay
Er
Konu Sahibi

Konu güncel arkadaşlar.+++DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.