Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ekran kartım arızalı olabilir mi ?
M
3 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

selam arkadaşlar. nvidia 430 gt 1gb 128 bit özellikte bir kartım var. bu kartı saatlarce kullanıyorum hiç bir sorun çıkarmıyor. bilgisayarı çalışıyorken 4-5 kez bilerek yeniden başlatıyorum görüntü geliyor açılıyor. fakat ben ne zaman bilgisayarı kapatsam aradan uzun süre geçtikten sonra tekrar açsam ekrana görüntü gelmiyor. açılışta klavyenin tuşları basmıyor. bilgisayarcıya götürdüm başka anakartlarda denedi bazılarında her seferinde görüntü geldi bazılarında görüntü yine geç geldi veya hiç gelmedi.

bu ekran kartı anakartla uyumsuzluk mu gösteriyor ? bozuk desem hiç çalışmaz ama ne zaman bilgisayar kapandıktan sonra tekrar başlatsam görüntü yok. ama anakartın dahili vga kartı her zaman görüntü veriyor.

ekran kartının biosuyla ilgili bir sıkıntı olabilir mi ? güncellesem işe yarar mı bilmiyorum.T
3 yıl
Yüzbaşı

Mrhb tabi ilk olarak güncelleme yapıp deneyin.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

M
3 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Ekran kartının biosunu nasıl güncellerim veya anakartın yuvası bozuk olabilir mi çok karışık bir sorun.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.