Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
83
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ehliyet Alıyorum | Ehliyet Sınavı Sonuçları, Ehliyet Sınavı Soruları ve Online Deneme Sınavları

İ izledizitv Konu Sahibi
7 yıl (3 mesaj)
Bugün ehliyet sitelerine bir yenisi daha eklendi sayemizde icon smile Ehliyetaliyorum.com Açıldı ! …

Ehliyet almak isteyen sürücü adaylarına kaynak bulmalarında yardımcı olmak amacıyla bu web sitesini açmaya karar verdik. Uzun yıllardır Ankara’da sürücü kurslarımız bulunmakta. 10.000′in üzerinde adayı ehliyet sahibi yaptık ve hala aktif olarak sürücü kurslarımız devam etmektedir.

Ehliyet Alıyorum‘da Neler Olacak ?

Web sitemizde ehliyet almak isteyen sürücü adayları için bugüne kadar sınavlarda çıkmış olan ehliyet sınavı soruları nı yayınlayacağız bunların yanında da adaylarımız sitemiz üzerinden canlı olarak ehliyet deneme sınavları çözebilecekler. Hatta eklediğimiz ders videoları ile adaylarımız Motor, Trafik ve İlk yardım derslerine görsel olarak çalışabilecekler.

Bunların yanında SRC belgesi almayı düşünen adaylarımıza da yardımcı olmak için SRC sınav tarihleri ve SRC sınavı soruları ile adaylarımıza destek olmaya çalışacağız.

Ehliyet Alıyorum Ailesi olarak tüm ehliyet almak isteyen adaylarımıza Ehliyet Sınavlarında başarılar dileriz.
Hepinize kazasız ve keyifli sürüşler dileriz…

http://www.ehliyetaliyorum.comDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.