Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
6278
Tıklama
0
Öne Çıkarma
♦♦ Eğitim ve Sınavlar Bölümü Kuralları ♦♦
Ö
11 yıl
Moderatör
Konu Sahibi

|| Eğitim ve Sınavlar Bölümü Kuralları ||

Maddeler halinde siz üyelerimize sunacağımız bölüm kurallarını tüm bölüm kullanıcılarımız kabul etmiş sayılacaklardır. Hiçbir üyeye iltimas gösterilmeyeceği gibi kuralların ihlali durumunda da düzenin sağlanması amacıyla yaptırımlar veya cezalar uygulanacaktır.


1-) Forum Anlaşması'nda kabul edilen tüm ön kurallar öncelikli olarak bölümümüzde de geçerlidir.

2-) Eğitim ve Sınavlar bölümümüzde sadece bölümler ve alt bölümler ile ilgili konular açınız. İlgisiz görülen konular kilitlenebilir ya da gösterimden kaldırılabilir.

3-) Konu açmadan önce mutlaka Arama özelliğini kullanınız. Böylece kısa zamanda forum kirliliği yaratmadan, tekrara düşmeden bilgi alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

4-) Tekrar niteliğindeki konular kilitlenecektir. İlgili konunun tek bir başlık altında işlenmesi, bilgi alışverişinin bütünlüğünü sağlayacaktır.

5-) Eğitim kurumlarının sundukları hizmetler, gerçekleştirdikleri uygulamalar vs. alay malzemesi olarak kullanılamaz. Argo bir üslup, forumda yazarken tercih edilmemelidir. Bu hususta hoşgörü gösteremeyiz.

Olumlu ve olumsuz her türlü eleştiriye kurumların özel ve tüzel haklarını çiğnenmedikçe terbiye kuralları çerçevesinde izin verilecektir. Bahsettiğimiz çerçeveler dışarısına çıkılması durumunda konular silinecektir.

6-) Bölümümüzde artık hiçbir konu içerisinde cevap anahtarı paylaşımına, yayınlanmasına izin verilmeyecektir.

7-) Silinen ve kilitlenen konuların ısrarla açılması kural dışı bir davranıştır.

8-) Açtığınız konularda gereksiz ve ısrarlı tekrar niteliği taşıyabilecek sıklıkta mesaj atmamaya özen gösteriniz. Bu tür mesajlar silinecekleri gibi bu davranışları sürekli sergileyen üyeler de uyarılacaklardır.

9-) Konu başlıklarının açtığınız konunun içeriği ile ilgili olmasına özen gösteriniz. Konuları, lütfen ait oldukları alt bölümlere açınız. Bölüm ve başlık ihlali yapılan konular kilitlenecektir.

10-) Bölüm içerisinde saygı ve anlayış ön şarttır. İhlali durumunda da uyarılar ve yaptırımlar uygulanacaktır.

11-) Telif hakkı bulunan kaynakların/kitapların forumumuz üzerinden paylaşılması kurallarımıza aykırıdır. Bu tür yasa dışı paylaşımlar silinecekleri gibi bu tarz paylaşımda bulunan ya da talep eden üyeler de uyarılacaklardır.|| Öneriler ||
Konularınızı lütfen takip ediniz. Çözümüne ulaştığınız, üstesinden geldiğiniz sorunların/soruların çözümlerine ufak bir derleme ile ilgili konunuzda yer veriniz.

Asli amacımız sizi cezalandırmak ya da bilgi alışverişinizi sancılı bir sürece çevirmek değildir. Ancak bizlere yardımcı olmanız aslında sizin size yardımcı olmanız demektir.

Şimdiden anlayışınız ve yardımlarınız için teşekkür ederiz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.