Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
688
Tıklama
0
Öne Çıkarma
efx bileklik kullanan varmı ?

B bamgum Konu Sahibi
11 yıl (22 mesaj)
Arkadaşlar vucuttaki dengeyi sağlayan ve elektriği aldığı söylenen efx ürünlerinden kullanan varmıdır forumda.Kullanan arkadaşlar etkisi oup olmadığını yazarlarsa sevinirim.
N needformoney
11 yıl (1079 mesaj)
ben 5 ay once power balance kullandım güzel valla %50 etkisi war 1 haftada alısıyor vucudun.. ama su anda sakatım basketbol kolum kırık 1 yıl kadar basket oynayamıcam sana satabilirim 59.90 a aldım 30 a veririm
E e-plus
11 yıl (0 mesaj)
Hem Kullanıyor hemde satışını yapıyorum(ORJİNAL ÜRÜN-EFX PERFORMANCE)
SATTIĞIM İÇİN SÖYLEMİYORUM AMA GERÇEKTEN ÖZELLİKLE SPOR YAPAN ARKADAŞLARA ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM.
ŞU ANDA EN BÜYÜK MÜCADELE FAKE YANİ SAHTE ÜRÜNLERİN İNTERNET ORTAMINDA CİRİT ATMASI.SATTIĞIM ÜRÜNLER TÜRKİYE DİSTİRÜBÜTÖRÜ DEMO DIŞ TİCARET A.Ş ÜRÜNÜ OLUP %100 GARANTİLİ GERÇEK ÜRÜNDÜR.USA TÜRKİYEDEKİ AVUKATINA SAHTE ÜRÜNLERLE MÜCADELE İLE İLGİLİ OLARAK VEKALET VERMİŞ OLUP(GEÇEN HAFTA İTİBARİ İLE)TEK TEK SAHTE ÜRÜN SATANLAR TESPİT EDİLMEYE BAŞLANMIŞ VE DAVALAR AÇILMAYA BAŞLANMIŞTIR. SİZE TAVSİYEM GERÇEK ÜRÜN ALMANIZ KONUSUNDA.79.00 TL ALTINDA SATILAN ÜRÜNLER KÜLLİYEN SAHTEDİR.İSTERSENİZ ÇOK DAHA DETAYLI BİLGİ VEREBİLİRİM.SAKIN 3-5 KURUŞ AŞAĞIYA BULDUM DİYE HEMEN ATLAMAYIN...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.