Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
8356
Cevap
259106
Tıklama
54
Öne Çıkarma
Cevap: Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (426. sayfa)
B
3 gün
Yüzbaşı

Merhaba, uyariyi firçalarin yipranmasina göre değilde önden proğramlanmiş bir kullanim süresine göre hesapliyor ve bildirim olarak yolluyor. Yani örneğin 100saaten geriye doğru sayiyor süre dolunca fircayi degistir uyarisi veriyor.

Tavsiyem firçalarin genel durumunu elle/gözle kontrol ediniz. Eğer hala kullanilabilir olduğunu düsünuyorsaniz firca sürelerini sifirlayip tekrar kullanmaya devam ediniz.

Filtre için belki değişim faydali olabilir ancak ben fircalarin degisimine cihazdan ziyade kendim karar veriyorum.

Cihaz sizin robotunuzu nasil bir zeminde kullandiginizi bilmiyor.(halı vs anlaminda değil) Yani pürüzsuz bir parkede kullanilan firçayada, pürüzlü beton zeminde kullanilan cihazada ayni sürede firça değiştir uyarisi veriyor. Ancak fircalar bu iki durumda ayni oranda yipranmiyor.. vs vs :)

Özetle fırçalarinizi fiziki durumu iyi ise, uyariyi resetleyip kullanmaya devam.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @hukihuki
H
3 gün
Yüzbaşı

Haklısınız, uyarı verdikten sonra da kullanmaya devam ettim zaten ama filtre Sanırım artık eski performansı gösteremiyor. Şimdi fiyat araştırması yapıyorum gerekli olan kısmı alayım. Her şeyin fiyatı malum...< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @biyikliadam
C
2 gün
Yüzbaşı

T9 aivi nın ana fırça yuvası çıkarıp temizlenebilir mi ? < Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Covannii -- 5 Şubat 2023; 22:33:41 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
H
2 gün
Yarbay
Konu Sahibi

Alt kapağı söküp biraz uğraşmanız lazım.
Bu mesajda bahsedilenler: @Covannii
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.