Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
78
Cevap
0
Tıklama
164
Öne Çıkarma
Cevap: Eba - Uzaktan Eğitimde Propaganda (İdam Sahnesi) (5. sayfa)

C
Cross Thread
6 gün (32 mesaj)
İslam dini Türkiye'de bitmeden Türkiye'ye özgürlük gelmez. Türkiye'de özgürlük yok. İnsanların fikirlerine baskı kuruluyor. Kızlı-erkekli kalmak yasak, p*rno yasak, wikipedia yasak, saat 10 dan sonra içki almak yasak, ateizm ve deizm propagandası yapmak yasak, cinselliği bile suç haline getirdiler. Sokakta bir erkek ve kız öpüşünce erkeğe direk hapis ya da para cezası veriyorlar. Akp iyice halka dini baskı yapmaya başladı. Türkiye'de malesef laiklik bitmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross Thread -- 26 Mart 2020; 13:27:21 >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: Okeanos_C
Cross Thread
6 gün (32 mesaj)
Bu da yeni mi çıktı? Siyasal islam? Ha islam dini masum yani? Siyasal islamda suç yani. Ben hiç katılmıyorum bu önermeye. Aynı feministler gibi konuşuyorsunuz. Feministler erkek düşmanlığı yaptığında, başka feministler de onları savunmak için "bunlar feminist değil, feminazi" derler. Halbuki feminazi diye bir kelime, kavram, ideoloji veya herhangi bir şey yoktur. Sadece feminizm ve feministler vardır. Aynı şekilde siyasal islam diye bir şey de yok. Sadece islam dini var. Sorun islamın kendisinde. Akp islamcı olduğu için bunu yapıyor. Laikliği çiğnediği için bunları yapıyor. Ateistlere ve deistlere baskı kuruyor. Zorunlu din derslerini getirip bütün okulları imam hatip yapıyor. Kızlı- erkekli kalmayı ve p*rnoyu yasaklaması da dini baskılardan biri. Bunun siyasal islamla bir alakası yok. Kaldı ki siyasal islam diye bir şey de yok. Sadece islam dini ve laiklik var. İslam dini de laikliğe karşı bir din. İslam dini her şeyi yasaklayan bir din.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: Okeanos_Bu mesajda bahsedilenler: @VirgilSollozzo
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.