Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
98
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ea ya da sözel, öneriye ihtiyacım var
B
2 yıl
Er
Konu Sahibi

Merhaba bu forumu birkaç haftadır takip ediyorum ama bu konu ilk konum olacak. Öncelikle 12. Sınıf öğrencisiyim ve mezuna kalmak istemiyorum öyle ya da böyle kazanıcam. O yüzden bu konuyu yazıyorum. İstediğim iki üniversitenin de alanı aynı fakat biri tmden biri sözelden alıyor ve ikisi için de iyi bir puan gerekiyor. Yani ne olur ne olmaz hem eadan hem de sözelden gireceğim fakat eadaki üni kat ve kat daha iyi sözeldekinden o yüzden ayt mat çalışmaya başladım. Ama bir yandan mat çalışırken olmayacak onun yerine aytdeki sözel kötü nulara ağırlık ver bari diğerini kazanırsın diye düşünmeden de duramıyorum. Eadan derece yapmak zor o yüzden şu anlık umudumu yitirdim. Sizce şu anlarda 70-80 tyt netlerinde olan birinin eadan derece yapması mümkün mü ? Sınava ilk defa gireceğim için bilinçsizim.

Konular

Tyt mat: iki konu kaldı
Tyt coğrafya: bitti çok şükür
Tyt tarih: birkaç konu dışında daha başlardayım maalesef fakat osmanlıya daha önceden yazarak çalışmıştım o yüzden çok problem olacağını zannetmiyorum milli mücadeleye kadar.
Dilbilgisi: en iyi olduğum konulardan sanırım ama hiç çalışmadım mart gibi biraz üzerinden geçip test çözmeyi düşünüyorum
Tyt geo: birkaç son konu dışında bitti
Tyt fen: biyo ve fiziği yarıladım. Kimyaya hiç başlamadım.
Ayt konularına yeni yeni başladım(deneme de yapmadım)

(Bu arada bu hesap benim değil başka birinin çok alakasız oldu ama söyleyeyim dedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beysabeysa -- 15 Ocak 2021; 16:51:3 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.