Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
E-ticaret sitesi için wix mi woocommerce mi?

M
mericcesur
3 ay (12 mesaj)
Küçük bir dükkan için eticaret sitesi açmak istiyorum, sitede çok fazla ürün olmayacak 20-30 ürün olacak. Woocommerce mi açmalıyım yoksa wix mi açmalıyım karar veremedim.

Woocommerce için hosting + alanadı + bütün özelliklerini kullanabileceğin güzel bir tema (ücretsiz temalar iyi tema var mı bilmiyorum) yaklaşık 300tl'yi buluyor.

Wix'te eticaret sitesi açmak iste aylık 35tl, içinde hosting ve alan adı da dahil ayrıca birçok güzel tema seçeneği de var ve kullanımı wordpress'ten daha basit.
Hangisini tavsiye edersiniz ? Woocommerce'in wix'e göre ne gibi artıları var? Woocommerce'i ücretsiz temalar kullanarak daha uyguna getirebilir miyim?
P
poko001
3 ay (230 mesaj)
Büyük bir online mağaza olmayacaksa basit olması, daha ucuz olması, Wordpress'in avantajları açısından Woocommerce öneririm fakat payment gateway gerekli. Wixstore aylık ödeme alıyor fakat payment gateway hizmeti veriyor. Eğer düşük komisyonlu payment gateway kullanılacaksa ki Türk ödeme alma hizmetlerini önermem yabancı firmaları öneririm bu durumda Woocommerce daha avantajlı. Yabancı payment gateway hizmetleri genelde ürün başı %3-5 + işlem başı 0.3$ komisyon alıyorlar.
A
ali.kose
3 ay (1715 mesaj)
hocam kendinize özgü birseyler yapınız, hazır sitelere bulasmayınız firma adına