Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
125
Cevap
0
Tıklama
3
Öne Çıkarma
Cevap: Dying Light 2 (2020) [PC ANA KONU] (7. sayfa)

M Matrixde ki Zenci Adam
4 hafta (1367 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Ne gibi bir önemi var ki sonraki günün?
Gamescom açılış gecesi var hocam 30 küsür oyun gösterilecek ondan dedim, fakat sonra aklıma bir tane daha Microsoft konferansı olduğu geldi, Gamescom'da gösterilmezse orada gösterilebilir.
T TheNewAtilla
4 hafta (6798 mesaj)
Oyun cikacak mi o bile belli değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Buralara da bi geldik

H Hudson51
4 hafta (511 mesaj)
Oyundan tamamen umudumu kestim. Bu kadar sessizlik hayra alamet değil. Umarım bu gece ki Gamescom etkinliğinde bir şeyler gelir.
A Adoring
4 hafta (2958 mesaj)
Piyasada bunun rakibi oyun yok çıksaydı keşke son 1.5 senedir oynayacak oyun yok gerçek anlamda(pcde)
S Sarohan
4 hafta (1107 mesaj)
Chris Avellone'nun atılması dışında olumsuz bir durum yok. Steam sayfası da neredeyse günlük olarak hareketlilik devam ediyor. 5 gün önce co-op, multiplayer tagı eklemişler. Zaten en son olaydan 1 ay önce son düzlüğe girdiğini söylediler. Son aşamaya geldiyse sıkıntı oluştuğunu sanmıyorum ki atılan adamda oyunun yönetmeni değil. Sadece sessiz kalıyorlar. Uncy adında topluluk forumu admini etkinlikte değilde bir duyuru olursa kendilerinin yapacağını söylemişlerdi.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

F FORZAFATHER
3 hafta (5162 mesaj)
Firma olarak kendilerini çok seviyorum amma sen bu oyunu nasıl ilkbahar 2020'de çıkaracaktın diye sormaktan kendimi alamıyorum.
Bence ne kadar yalanlasalar da şirket içi karışıklıkların üstüne birde Avellone'un kovulması işin tuzu biberi oldu. Aynı şekilde Vampire Masquerade 2 de.
Steam güncellemeleri beni çok bağlamıyor açıkçası; Oynanış videosu istiyorum, oyun ile ilgili yeni bir tanıtım videosu istiyorum. En azından önsiparişe açılsın, yine olumlu karşılarım.
Geçenlerde donanım hediyesi olarak ikinci oyun hediye veriliyordu, dedim herhalde bir canlanma olacak ama yine hareket yok. Bir sonraki Sony/Microsoft sunumunda yine yer almazsalar bu yıl yalan olur. Çıkış tarihi de Şubat 2021 diyeyim bence.
Bu mesajda bahsedilenler: @Sarohan
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.