Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
139
Cevap
0
Tıklama
91
Öne Çıkarma
Cevap: Duşta sıcak su gelene kadarki su israfı (8. sayfa)

R
Red_devil33
9 sa. önce (10784 mesaj)
Bu havada sıcak suyla yıkanılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A
aSKRaLL
8 sa. önce (139 mesaj)
Çözümün adı resirkilasyon hattı fakat ekstra masraf oluşturduğu için daire içi bireysel hatlarda uygulanmıyor fakat m2 bazında büyük olan villa vb konutlarda ve merkezi sitemlerde genel olarak kullanılıyor.Bunun haricinde kombinizde eşanjör içerisinde suyu sucak tutabilme özelliği var ise bekleme süresini yarıya indirebilirsiniz.
S
Shiro Battousai
8 sa. önce (3150 mesaj)
bizim evde enerji var. eski de bir enerji. yazları zaten direkt kaynar su akıyor baharları 4-5 snde kaynar akmaya başlıyor. kışın hiç kullanılmıyor öğrenci evim kombiliydi. bi 10sn falan sürüyordu suyun ısınması. o suyla banyoyu banyodaki klozeti falan temizliyodum. su israfına çok dikkat ediyorum mesela lavaboda tas var küçük abdestten sonra elimi yıkarken lavabonun içinebt tası koyuyorum iyice elimi yıkıyorum 1 tas su doluyor onu da klozete döküyorum. mutfakta da çok artık su oluyor onları da yazları yetiştirdiğim bitkilere döküyorum. benim içim rahat su konusunda elimden geleni yapıyorum. umarım dünyadaki su krizini su savaşlarını falan görmem. zaten fakiriz bide su elektrik sıkıntısı çekmeyelim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.