Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
47
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Duş takımı için ek parça nerede yaptırılır?

A Apocalypticboy Konu Sahibi
5 yıl (715 mesaj)
Evimin tadilatında banyoya adam gibi duş takımı alayım dedim ve pahalı bir model aldım fakat duvarın durumunu hesap edemediğim için takamadım. Sorun şu ki; duş kısmında su bataryasının 20cm kadar üstünde duvarın altından su boruları geçtiği için monte edemiyoruz. Daha yukarı monte edersek duvarın üstündeki kiriş çıkıntısına denk geliyor. Bu sebeple duş takımının en mantıklı takılacak yeri üstten kirişe, alttan da 4cm çapında 9cm uzunluğunda bir aparat ekleyerek monte etmek. Fakat bu aparatı nereden ve ne kadara yaptırabilirim? Üzerini bataryanın renginde krom kaplama yapabilirler mi sırıtmaması için?
E EnesTayfun28
5 yıl (51 mesaj)
Buna göre ürün yok yani daha doğrusu üretilmiyor diye biliyorum fakat iş görebilecek bir parça temin edebilirsiniz ama çirkin durabilir bence alt kısımdaki duvara monte edilecek yerin boyunu uzatmak daha mantıklı yani dahada açarsak bu ana çubuğun üst ve alt kısmında monte çıktıları var ve kirişten monte deceğiniz için üste dokunmadan alt çubuğun boyunu uzattırabilirsiniz demirci veyahut plastik ise plastik boru kaynaklarıyla ek parça yapıştırıp bir zımpara sonrada kromla 10 numara olur.Krom olayıda Sultançiftliği tarafında yaygın diye biliyorum.Saygılarımla
N nighty
5 yıl (1211 mesaj)
Duvara montelenen sabunluklar oluyor camdan. Onlardan alıp ayak kısmını biraz modifiye ederek krom kaplama aparatını kendin de yapabilirsin. Mesele düzgün, istediğin özelliklere sahip ayağı olan sabunluk bulmak. Bunun içinde nalburları, yapı-marketleri falan dolaşacaksın artık.

Kastettiğim şeyler şunlar.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.