Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
18
Cevap
526
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Dünkü futboldan sonra galiba Emenike!!!!!!

J JAYJAYKRAL Konu Sahibi
8 yıl (4 mesaj)
O kadar güçlü orta sahamız var dedik, yada biz öyle sandık fakat gördük ki dün gece Cardozo bile olsa deplasmanda orta sahada iyi olmadıktan sonra olmuyor, bari Emenike olsa da önüne top attığında yardıra yardıra gitse....

Diyorum ya içerde Cardozo, dışarda Emenike...
C CEO
8 yıl (944 mesaj)
Asil dunku mactan sonra cardozo. Elinde Emenike'nin biraz az fiziklisi sow var zaten.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 5 cevap geldi.

J JAYJAYKRAL Konu Sahibi
8 yıl (4 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Gungorio

Asil dunku mactan sonra cardozo. Elinde Emenike'nin biraz az fiziklisi sow var zaten.

bir taneyle olmuyor işte..
K K U N
8 yıl (3739 mesaj)
İkisi birden lazım.Ama öncelikli olarak Emenike.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


C crista galli
8 yıl (3659 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Gungorio

Asil dunku mactan sonra cardozo. Elinde Emenike'nin biraz az fiziklisi sow var zaten.

pivot santrafor maalesef bizim takımda iş görmüyor.dün sow kanatta oynadığı için etkili oldu.webo gelmeden önce stoperler arasında yırtınıyordu.
ben de cardozoyu çok istiyordum ama emenike alınıp sow-emenike-kuyt üçlüsü oynatılmalı dünkü oyunu gördükten sonra.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

N Neuchatel
8 yıl (639 mesaj)
ikisi birden luks ama lazim. bu takimda zaten iyi bir pas verici olmadigi icin top tutucu lazim. illa da cardozo olmasi gerekmiyor edin dzeko, keywne jones gibi isimler de var.demek istedigim sow-cardozo-emenike uclusu< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

W wtwt24
8 yıl (618 mesaj)
kesin gibi olan ikisinden biri alınacak artık hangisi gelirse...yalnız emenike'yi almak ticari açıdan daha mantıklı çünkü tekrar satabiliriz, ama cardozo ölü yatırım olur.
J JAYJAYKRAL Konu Sahibi
8 yıl (4 mesaj)
Arkadaşlar tabiki hepimizin gönlünden geçen Cardozo, fakat Fenerbahçe tarihinde önde baskılı oyun, topu önde oynama, 5-6 kişi ile ceza sahası içinde olma v.s....bizler bunu 15 yılda 10 kere ya gördük ya görmedik...dünkü ki maçta İbrahimoviç olsa ne olurdu ki, hatırlayın Kadıköyde Cardozo yu , verdiler Egemen in kucağına 90 dk boyunca traşşş, ama Portekizde adamlar sağlı sollu, Cardozo patlattı 2 tane...

Bu olay bu kadar basit...Kuyt adam geçemiyor, Webo geçemiyor, bir Sow kalıyor geriye...inşallah Cardozo olur, bizde önde tempolu, baskılı oynarız ama bu oynana futbol onu göstermiyor, Ersun hoca 6 haftaya ihtiyaç var dedi, millet nasıl hazır oluyor anlamıyorum, aslında çok basit rakip 21-22 yaşında hepsi, bizimkiler de 31-33-32 v.s..

keşke 1-2 topçu satıp birazda üzerine eklesekte hem Emenike hem Cardozo yapsak.......ne güzel olurdu..
P prorezonans
8 yıl (1033 mesaj)

L Luca Brasi
8 yıl (2057 mesaj)
Bize ortasahada beyniyle oynayacak adam lazım şu duran topları kullanacak adam da olacak aynı zamanda yine bir sürü adam aldık almak için.
Onun dışında Emenikeyi isteyenlerin çoğalmasına seviniyorum.Cardozoyla birlikte alsalar ne mükemmel olur ama.
D donukkonuk
8 yıl (92 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: olrayt

10 numara lazım bize

+1

Mıllet "Oo Baronı gırdı mac dondu" dıyo da o gırmeden once 10 numara rolunu kım ustlenıyodu? Kımse. Bıze adam gıbı 10 numara lazım. Baronının yamuk ayagına bakmamalıyız artık.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Z Zendo
8 yıl (1847 mesaj)
Yığılarak oynamayacağız herhalde. O yüzden herkesin ortak tercihi Emenike oluyor.< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >


C CAVUSm
8 yıl (95 mesaj)
Sıkoç-Sow-Emenike-Kuyt ileride olsunkaç gol yeriz?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

V Vincent Kompany
8 yıl (36 mesaj)
Sol kanatta Sow ya da Stoch oynarsa pivot santrafor kadar gereksiz bir şey olamaz zaten herhalde. Sağ kanata da oyuncu lazım bence Fener'e Kuyt az çok belli etmeye başlamış yaşını.
G gFalcon
8 yıl (1151 mesaj)
Cardozo'ya ver topu ortasahada 10 metre sürene kadar rakibin savunma oyuncuları yerleşir, herkes kademeye girer, pozisyon alır, birer oyuncuyu marke eder.
Bu mesajda bahsedilenler: @Gungorio

E Elder Wand
8 yıl (1440 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Gölge


quote:

Orijinalden alıntı: Gungorio

Asil dunku mactan sonra cardozo. Elinde Emenike'nin biraz az fiziklisi sow var zaten.

pivot santrafor maalesef bizim takımda iş görmüyor.dün sow kanatta oynadığı için etkili oldu.webo gelmeden önce stoperler arasında yırtınıyordu.
ben de cardozoyu çok istiyordum ama emenike alınıp sow-emenike-kuyt üçlüsü oynatılmalı dünkü oyunu gördükten sonra.

Pvh?Niang?Nobre?

Niang ve Nobrenin verimli olmasında Alex'in payı çok büyüktü ama pivotlar iş yapmıyor tezinize pek katılmıyorum.Aksine pivot lazım olur genelde.Çünkü bizim en uçtaki adam,geçen sezonun sonunu saymazsak;2006'dan bu yana hep tek forvetli oynadığımız için pivot adam lazım oldu.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

S Surfing with the Alien
8 yıl (7492 mesaj)
Emenike-Sow-Cardozo-Krasic.
S sedoman34
8 yıl (1339 mesaj)
stoch ve krasiç in takıma gelmesi, alex inde ilişiğinin kesilmesiyle aykut hoca nın 4-5-1 veya 4-4-2 tarzı kanatların aktif olduğu iki kenar adamının hem top sürüp orta açarak ,hemde kendi çabalarıyla ceza sahasında seri ve iş bitirici olacakları bir şablon oturtacağını düşünerek umutluydum.
ancak hem stoch ve krasiç in formsuzlukları veya oynatılmayışları hemde ilerde pivot tarzı oyuncu olmayışıyla bu sistem oluşmadan raftan kalktı muhtemelen. webo alındığında acaba demiştim, sonra aykut hoca bıraktı.

şimdi tekrar en başa dönersek, cardoza ya pivot desek , kanatların durumu halen aynı durumda. yani şu şartlarda 2 yabancı kanat bu haldeyken cardoza bu yıl için yanlış transfer.

stoch, krasiç gönderilecek ve yerlerine birileri gelecekse cardoza ok. bu 2 kanat kalacak ve uğraşılacaksa cardoza ok. yoksa sıkıntılı transfer .

emenike alınacak sow ile birlikte kenarlara kayarak oynatılacaksa stoch, krasiç yine sıkıntı kalacaklarsa .

sonuç olarak emenike, veya cardoza nın durumundan önce bu iki kanat oyuncusunun işi çözülmeli, ona göre oluşacak şablona göre oyuncu seçilmeliydi. ortada yine mlsf klasik f.bahçe kargaşası vardır. ayrıca yabancı kontenjan meselesi de yine bu iki oyuncu için çıkmazdır. herşekilde ilk çözüme kavuşturulması öncelikli mesele, krasiç ve stoch dur .


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D Deli__Divane
8 yıl (21 mesaj)
ozaman;

Emenike - - - - - - - - - - - - - - - - Sow
Cardozo


şeklinde olsunDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.