Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
1742
Tıklama
0
Öne Çıkarma
dsmart receiverla diğer şifreli kanallar izlenebiliyor mu

E erman72 Konu Sahibi
15 yıl (85 mesaj)
Arkadaşlar D-smart için kullanılan modemi ve ethernet girişi olan receiverlar ile hotbirddeki şifreli kanalların şifreleri çözülüp izlenebilir mi, bu receiverlar otomatik olarak kanal frekans ve key güncellemesi yapabiliyorlar mı

görüşlerinizi bekliyorum,

benim asıl istediğim hotbirddeki ve turksattaki şifreli kanalları izleyebilmek ve hiç uğraşmadan frekans ve şifrelerin de güncellenmesi, evde sürekli internet olduğundan ethernet porta bağlantı yaparsam güncellemeler internetten de sürekli güncellenir mi?

üstadlardan görüş bekliyorum.

Dsmart alıcılarının görüntü kalitesi iyi midir , bu alıcılar iyi alıcılarmıdır yoksa lig tv'nin verdiği dandiik vesteller ayarında mıdır, ayrıca turksattan ligtv izlediğim için ligtv-digiturk kartımı bu receiverlara takarsam ligtv izlemeye devam edermiyim?

teşekkürler.
O onboardx
15 yıl (9316 mesaj)
dsmart cihazlarının görüntü kalitesi son derece iyi.hotbirddeki şifreli yayınları modülle izleyebilirsiniz dmsart cihazı sadece dsmart yayınlarının şifresini çözmek için tasarlanmış bir cihaz.dsmart cihazını internete bağlamanıza gerek yok uydudan kendi yazılımını ve yeni kanalları kendisi ekliyor.ayrıca interaktif bir cihaz.
K kabus_34
15 yıl (752 mesaj)
ben senın yerınde olsam DREAMBOX alırım ve kendı yayınlarımın alayını bedavaya ızlerım !!

dreambox tum modellerı sorunsuz calısır,
http://www.karabalikelektronik.com/catinfo.asp?cid=30

paylasımda olan kanallar !!!!!http://www.karabalikelektronik.com/pinfo.asp?pid=199 yerlı platformlarlada alakalı destek alabılırmısınız bılemıyorum,


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E erman72 Konu Sahibi
15 yıl (85 mesaj)
SEGİLİ KABUS-34 BU CCCAM paylaşımı nedir?
Malum acemi olduğumdan bilmiyorum, bir modülmüdür kart mıdır ?

Lig tv kartımı takmak ve bunları da izleme istiyorum, çift kart girişli ihz mı almalıyım,

redline cs-100 x düşünüyorum ama bu sadece uydudan güncelleniyor, bilg. den güncelleme yok, bu cihaz tüm şifreleri kendi kendine mi çözüyor, yerli platformlarla ilgili şifre çözmek istemiyorum, dsmart cihazı aldığımda internet üzerinden hotbirdin şifrelerini çözemez mi?
dsmart çok şart da değil açıkçası ligtv bana yetiyor ama hotbirdde bazı güzel sinema kanalları var, e tabii biraz fanfinifinfon da var, bunları çözsün yeter, senin söylediğin cccam da bunların çoğu var sanırım ama şu acemi kardeşine paylaşımın ne olduğunu anltırsan kısaca çok sevinirimDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.