Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
DOTA netflix anime geliyor

G gentleman_ Konu Sahibi
8 ay (3701 mesaj)

G gentleman_ Konu Sahibi
8 ay (3701 mesaj)

J JuliAddict
8 ay (563 mesaj)
10 yıl kadar Dotacı ve Anime sever birisi olarak çok heyecanlı ve sürükleyici olacağını düşünüyorum. Özellikle tanıdığımız karakterleri görmek bizi daha çok mutlu edecek. Hemen hemen her seride olduğu gibi ilk bölümler veya ilk seriler büyük beklentilerin altında kalabilir o tarz bir şey bekliyorum. Yani ilk izlendiğinde bence herkes bu muydu ya diyecek ama serüven devam ederse, farklı karakterler de dahil edilerek heyecan arttırılabilir.

Daha iyi bir hikaye oluşturulabilirdi. Dota oyuncularında dragon knight fanlığı olduğunu pek düşünmüyorum. örneğin ben bile anime geleceğini duyunca 100 sevindiysem Dragon Knight Mirana ana karakter oldugunu görünce heyecanım 80 e falan düştü. Üzerine daha kolay hikaye oluşturulacağı için DK seçilmiş ana karakter olarak ama, Juggernautun veya Phantom assasinin Assasine dönüşme hikayelerinden yola çıkarak bi serüven yaratılsa daha etkili olurdu diye düşünüyorum. Neyse ki İnvoker koyulmuş. Dizide kesin Warlocku, Meepoyu ve Kötülüğün tanrısı olarak Doomu görmeliyiz. Yine de aşırı heyecanla beklediğim bir anime.
G gentleman_ Konu Sahibi
6 ay (3701 mesaj)
Devamının gelmesini beklediğim anime. Çok güzeldi bence.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.