Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
DOOM Eternal: The Ancient Gods 1. Bölüm Artık Nintendo Switch'te Oynanabilir

M Metwella Konu Sahibi
7 ay (3249 mesaj)
 
 
İblis dolu bir Dünya'da ve evrende savaştınız. DOOM Slayer hikâyesi, bugünden itibaren Nintendo Switch'te mevcut olan DOOM Eternal: The Ancient Gods 1. Bölüm ile devam ediyor.
 
DOOM Eternal'ın tek oyunculu indirilebilir genişletmesi, bir güç dengesizliği tüm varoluşu tehdit ederken Slayer'ın kötülüğe karşı sürdürdüğü savaşını devam ettiriyor. Dengeyi yeniden sağlamak için savaşırken boyutlar arası yolculuk yapın.
 
Nintendo Switch'te The Ancient Gods 1. Bölüm ile oyuncular iblislere karşı verilen savaşı gittikleri her yere götürebilirler, ister evde ister dışarıda. DOOM Eternal: The Ancient Gods, 1. Bölüm bugünden itibaren Nintendo Store'dan indirilebilir. Ayrıca içeriğinde ana DOOM Eternal oyunu, The Ancient Gods 1. Bölüm ve gelecekte çıkacak olan The Ancient Gods 2. Bölüm olan DOOM Eternal Deluxe Edition da bugünden itibaren alınabilir. The Ancient Gods 1. Bölüm'ü indirip oynamak için DOOM Eternal'ın bir kopyası gerekli değildir.  
 
DOOM Eternal: The Ancient Gods 1. Bölüm Fragmanı: 
 
 
 
basın bülteni 
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.