Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
DOOM Eternal'ın İkinci Güncellemesi Yayınlandı

B Bloo. Konu Sahibi
8 ay (19948 mesaj)
 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici id Software, DOOM Eternal'ın ikinci büyük güncellemesini yayınladı. Yeni BATTLEMODE haritası, yeni etkinlikler, yeni oynanış iyileştirmeleri ve daha fazlasını getiriyor.
 
Öne çıkan özellikleri:
 

BATTLEMODE'un en yeni haritası Torment hazır! 2. Güncelleme'yle oyuna eklenen Torment, Slayer'ı ve iblis takımını aşırı büyümüş bir bitki örtüsü ve gizemli işaretlerle dolu tehlikeli salonlarda karşı karşıya getiriyor.
 
Bu haritada ustalaşmak, haritanın dar kısımlarındaki açıların çok iyi kullanılmasını gerektiriyor. Slayer, Torment'teki jump pad'leri (zıplama paneli) kullanarak hızlı bir şekilde yol katedebilir ama unutmayın: İblislerin doğru noktalara kuracağı tuzaklar, arenanın dar köşelerini bir anda ölüm kapanına çevirebilir.
 
BATTLEMODE'a eklenecek yeni haritanın yanında, 2. Güncelleme'yle DOOM Eternal'ın çok oyunculu moduna iyileştirmeler de geliyor. 2. Güncelleme'de standart hata düzeltmeleri ve iyileştirmelerle birlikte, gecikme iyileştirmeleri ve her iblis için özel olarak ayarlanabilecek tuş atamaları da geliyor. Bu şekilde, BATTLEMODE'da oynanabilen iblislerin her biri için istediğiniz gibi bir kurulum yapabileceksiniz.
 
Hepsi bu kadar da değil. Renk körü oyuncular için oyun keyfini arttıran iyileştirmeler, Takviyeler için iyileştirme, harita başına arttırılan Empowered Demon sayısı, bir dizi hata düzeltmesi ve daha fazlası bu güncelleme ile sunuluyor. 

 
Daha fazla detay için yama notları: slayersclub.bethesda.net

DOOM Eternal PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia üzerinde ulaşılabilir durumda. Switch versiyonu da yolda.

Çıkış fragmanı:
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.