Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
11
Cevap
607
Tıklama
6
Öne Çıkarma
DonanımHaber uygulaması Sıcak Fırsatlar Beta Test programı başlıyor
U
6 ay
General
Konu Sahibi

DonanımHaber uygulaması Sıcak Fırsatlar Beta Test programı başlıyorDonanımHaber, iOS ve Android uygulamalarını kullanan kullanıcılarına "Sıcak Fırsatlar" özelliklerini tanıtmak için Beta Test Programını başlatıyor.Bu beta test programına katılacak olan kullanıcılar, DH uygulamaları için yeni geliştirilen Sıcak Fırsatlar özelliklerini ilk elden deneyimleyerek geri bildirimde bulunma şansına sahip olacaklar.Beta Test Programına Nasıl Katılabilirim?Beta test programına katılmak isteyen kullanıcılar, DonanımHaber iOS ve Android uygulamaları için açılan şu konulardan, katılımla ilgili detayları öğrenebilirler:

Beta test programımız, kullanıcılarımızın görüşlerini doğrudan bizimle paylaşmalarını sağlayarak, onlara daha özel ve kullanıcı deneyiminin yüksek olduğu özellikler geliştirmemize yardımcı olacak. Haberi Portalda Gör

S
6 ay
Binbaşı

Forum, sıcak fırsatlar tarafından nasıl bir para kazanıyorsa artık bütün her şeyi sıcak fırsatlar tarafında yapmaya başladılar. Yakında donanımhaber yerine sicakfirsathaber yaparlarsa şaşırmam açıkçası.Bu mesaja 1 cevap geldi.
G
6 ay
Yarbay

Güzel bir gelişme< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

S
6 ay
Yarbay

Uygulama ilk çıktığında beta programındaki insanların görüşleri çok mu dinlendi de bir daha test edip bug bounty yapalım?< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

K
6 ay
Yüzbaşı

Artık başka mecralar DH SF dan daha önce ve daha verimli paylaşımlarda bulunuyor.
Sf bölümü link referansı üzerinden gelir elde eden üç beş tane kullanıcının tekeline girmiş durumda.(Bknz Amazon, N11, HB konuları)
Bu sebeple diğer üyeler artık fırsat paylaşımı yapmıyor.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
X
6 ay
Yarbay

forumda her link altına koyulan şu barı kaldırın lütfen... @ugur7seven

< Resime gitmek için tıklayın >
Bu mesajda bahsedilenler: @ugur7seven
M
6 ay
Binbaşı

Katılıyorum. Bir kaç kullanıcı referanstan para kazanacak diye sıcak olmayan fırsatları paylaşıyorlar. Her sayfada bu kullanıcıların alakasız ilanlarını görüyorum. Böyle olunca da asıl üyelerin bulup paylaştığı güzel sıcak fırsatlar çabucak önceki sayfalarda kalıyor. Düzgün bir ürün bulmak çok zor artık.

Bu mesajda bahsedilenler: @iamGr8
E
6 ay
Binbaşı

Hdsicakfirsatcehennemi nokta com

Vallahi de alınmamış: https://instantdomains.com/search?q=hdsicakfirsatcehennemi

Şaka bi yana katılacağım.M
6 ay
Yarbay

sonunda.
yani bu iş geç bile kaldı denilebilir.
bence tutacaktır.
özellikle forumda aktif paylaşım yapan kişileri bu uygulamalara yönlendirebilirseniz.
tebrikler.
U
6 ay
Yarbay

Telegramda Sıcak Fırsatlar adını kullanan adamın işyerini arayıp davayla korkuttukları bile oldu...< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Shrikeen
B
6 ay
Yüzbaşı

Süper bir gelişme. Umarım herkes için yararlı olur.
P
6 ay
Yarbay

Ilık fırsat adıyla bir alt bölüm de olmalı.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.