Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Dolandırıldığımı düşünüyorum, bu konuyu mahkemeye taşımam yararıma olur mu?

R
Resul Sever Konu Sahibi
8 ay (488 mesaj)
Öncelikle merhabalar, Facebook'ta Bilgisayar Toplama Destek (BTD) isimli bir grupta Razer Basilisk ilanı gördüm ve satan kişinin eski modaretör olması sebebi ile sorgulamadım ve parayı gönderdim, fotoğrafa baktığımda altındaki essentials yazısı dikkatimi çekmedi ve yazanı araştırdım Essentials diye bir model olduğunu bile bilmiyordum Razer Basilisk beklerken ürünü açtığımda ürünün eksik olduğunu gördüm ve öyle araştırıp böyle bir model olduğunu öğrendim. Bunu satan kişiye söylediğimde ürünün 0 olduğunu açtığım için iade almayacağını söyledi daha sonra gruba arkadaşlarını çağırarak açtığım -ref postunda beni tehdit etmeye başladı klavye artistleri ben de hepsine tek tek cevap verdikten sonra gruptan da banladılar beni, şu an ne yapacağımı bilmiyorum, mahkemeye taşımak istiyorum ve kazanıp kazanmayacağım umrumda değil sadece bunu yapanın da uğraşması ilana eksik ürün yazmasının hatasını en azından uğraşarak ödemesini istiyorum, 200₺ peşinde koşmayı.

Çok saçma metaforları vardı ancak ban yediğim için paylaşamıyorum, yaptığı şeyin Mi9 yazıp Mi0 Lite göndermekle aynı şey olduğunu söylediğimde bana, ben olsam "Mi9'un hangi modeli" diye sorardım diye saçma bir cevap verdi. A3 yazıp A3 2016 göndersem A3 2019 göndermedim demenle aynı şey dedi, dedi de dedi kendi suçunu kabul etmemekten başka bir şey yapmadı. Konuşmaları ve grubu da ekte paylaştım, sizce mahkemeye versem işleme alınır mı en azından ifadeleri alınır mı?

< Resime gitmek için tıklayın >geçtim artık.< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.