Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
481
Tıklama
0
Öne Çıkarma
DKP sorunsalı

X Xolid Gunner Konu Sahibi
14 yıl (531 mesaj)
Selam arkadaşlar.Birisi bana dkp nasıl tutuldugunu.Nasıl siteye upload ediliğini.Veya naısl işliosa işte bu işler :D.Bi arkadaşın anlatıgına göre itemlere dkp elan eklendiğini.Biri raide flask içtimi hemen +dkp verildiğini duydum.Detaylı bilgi ve addon verirseniz çok sevinirim.İyi oyunlar
D dreamwalker
14 yıl (1488 mesaj)
tam olarak ne istediğini anlamadım. DKP sisteminin işleyişinden sitede yayınlamasına kadar bilgi istiyorsun galiba. Önce DKP nin ne oldugunu öğrenip bir takım DKP sistemlerinden hangisinin size uygun oldugunu belirlemen lazım. Sitede yayınlamak başlı başına ayrı bir konu. Ben kendi guildim için yaptığım sitede EQDkp kullanmıştım. sana da onu tavsiye ederim kurulumu basit heryerde ilgili tutorial bulabilirsin.

DKP nin ne oldugu ve birkaç sistem hakkında link.
http://www.wowwiki.com/DKP
http://www.wowwiki.com/DKP_Overview
http://www.wowwiki.com/Zero-sum_DKP
http://www.wowwiki.com/Relational_DKP
http://www.wowwiki.com/Loot_system
http://www.wowwiki.com/Create_a_DKP

EQDKP
www.eqdkp.com
E Elfamin
14 yıl (29 mesaj)
OO Naber Güner
X Xolid Gunner Konu Sahibi
14 yıl (531 mesaj)
Saolun yardım için.Dkp ne oldugunu biliorumda nasıl işlediğini bilmiorum.Bu guildeler yarar sanırım.Tşkler
D dreamwalker
14 yıl (1488 mesaj)
eqdkp nin kendi sitesinde forumlarda kurmanla ilgili her türlü bilgi mevcut. itemların üzerine mouse u götürünce eşyaların görünmesi için kullanılan eklentide "itemstats". Aklına takılan birşey olursa sorarsın.www.diabolicedict.com benim yaptıgım dkp sitesini de inceleyebilirsin ancak guild dağıldığı için hostingi kapattırdım yakında site kapanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamwalker -- 23 Eylül 2007; 2:51:53 >


X Xolid Gunner Konu Sahibi
14 yıl (531 mesaj)
saol üstat denicemDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.