Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
3134
Tıklama
0
Öne Çıkarma
DJ Hero 2'de Tiesto Coşturacak
Şehir : #İstanbul

L LeVO Konu Sahibi
10 yıl (8608 mesaj)

 

tiesto

 

 
    Activision’ın Guitar Hero ile birlikte en çok beğenilen müzik oyunu olarak bilinen DJ Hero'da bugün hareketli saatler yaşandı. Oyunun sıradaki oyunu olan DJ Hero 2 için çoğu kesim tarafından dünyanın en ünlü DJ'i olarak gösterilen Tiesto ile anlaşıldı.
 
    Oyuna eklendiği için çok mutlu olduğunu dile getiren Tiesto, oyun için ayrıca 2 özel mix ekleyeceğini belirtti. Tiesto dışında Deamau5, David Guetta, DJ Qbet gibi popüler DJ'lerinde bulunacağo belirtilen oyuna büyük bir ilgi gösterilmesi bekleniyor.
 
    80'den fazla parçanın bulunacağı DJ Hero 2, Tiesto ile coşturacak gibi görünüyor. Bu Sonbahar'da Xbox 360, Playstation 3 ve Nintendo Wii için çıkışını yapacak olan DJ Hero 2, içinizdeki amatör DJ ruhunu alevlendirmiş olmalı.
 
   Tiesto'yu tanımayanlar için ufak bir bilgilendirme yapalım, 69 doğumlu olan Tiesto, 90'lı yılların ortasına dek Hollanda'daki gece kulüplerinde DJ'lik yaptı. 90'lı yıllarda kendi DJ imajını yaratmayı başaran Tiesto, Trance müziğe başlar ve hala Trance müzik yapmaya devam etmektedir. Bundan önce birçok takma isim kullanan Tiesto, şu anda birkaç DJ ile birlikte dünyanın en iyi DJ'i olarak gösterilmektedir.
 
   Activision, Tiesto ile DJ Hero 2 nikahını güzel bir video ile de süslemiş, aşağıdan göz atabilirsiniz; 
M mehmet_roer
10 yıl (164 mesaj)
iyi hoş'da trance müziğin şu anda dünyadaki bir numarası Armin Van Buuren'i de ekler insan :(
A akabeyss
10 yıl (1554 mesaj)
David Guetta varsa tamam zaten :)
C Chidori
10 yıl (5856 mesaj)
Güzel olacak
B BSC Misafiri
10 yıl (167933 mesaj)
mehmet_roer 'e katılıyorum. bu aralar trance=armin. Eğer o da olmazsa oyunda büyük bir eksik olur
B BSC Misafiri
10 yıl (167933 mesaj)
Mehmete katılıyorum ve eklıyorum
Bu dj oyunu degılmı arkadaşlar? Tüm dünya biliyor 2007 den bu yana açık ara Armin van Buuren piyasayı silip süpürüyor...
Eğer Armin olmazsa kim olucak? lady gaga eminem v.s bu sanatçıları anlamıyorum bunlarmı djmi? yoksa bu bir dj oyunu değilmi? Müzik olucaksada Kesinlikle Trance müzikte olmalı house pekala tabiki ama bu oyundaki en büyük eksiklikler bunlar...
Bu yüzden kesinlikle sıcak bakmıyorum bu oyuna paraya kıyıp arminle anlaşabilirlerdi naptılar son yıllarda popülerliğini yitiren bitik bi adamlar tiestoyla anlaştılar herşe maddi...
bide kalkıpta 500 lira verip bu oyun setini alamamızı beklemiyorlar herhalde
Teşekkürler

?ARMİN VAN BUUREN ?
? ? ? ? ? ¢ ? 4 l ? ƒ e ?
Mert. M.
S sething
5 gün (10424 mesaj)
bütün kazmalar eklenmiş.
guetta oyunda play back mi yapacak yoksa farklı olarak lıve performans gorecekmiyiz..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.