Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
diyetisyenmerkezi.com ( bursa diyetisyeni )

J
joaryu
3 ay (0 mesaj)
Bursa Diyetisyeni olarak sizin için beslenme danışmanlığı hizmeti sunuyorum. Profesyonelce danışanlarıma ve ailelerine danışmanlıklarının her adımında rehberlik edip, sağlığınızı olumsuz etkileyen, yaşam sürenizi eksilten, sağlık problemlerine yol açan vücut yağlarının aşırı artmasıyla bilinen obezite sorununuza çözüm bulmak için gelin bugün nasıl yardımcı olacağım konusunu sıralayalım. Uzmanından bilgi için randevu verin ve randevu alın lütfen.
www.instagram.com/dyt.nursenaardali
www.facebook.com/dyt.nursenaardaliwww.diyetisyenmerkezi.comwww.bursadiyetisyeni.com www.diyetisyennursenaardali.com

Diyetisyenmerkezi'nde, Beslenme Danışmanlık programlaması her zamankinden daha kolay hale geldi. Kişiselleştirilmiş Beslenme Danışmanı olarak danışanlarıma sağlıklarını sürdürebileceği gerekli duydukları besin ayarlamalarını karşılıklı olarak titizlikle yapmakta ve sağlığınızın iyi ellerde olduğundan emin olmanızı sağlanmaktayım.NE YAPIYORUZ?Kilo kaybının başarılı olması için yapılan diyet ve spor dengeli olmak zorundadır.

İstediğin kadar egzersiz yapabilirsin, ancak gerçekten sağlıklı yemek tüketmiyorsan, istenen

kilo kaybından istediğin gibi faydalanamazsın, ya da tam tersi.Bunun için,sağlıklı beslenmeye yönelik eski alışkanlıklarınızı düzeltiyor yaşam tarzınıza hedeflerinizi koyarak

ulaşmak için bireyselleştirilmiş bir plan oluşturarak bunun yolları konusunda sizi eğitiyorum.

Sizlerin obezite derecesinde gıda bağımlılığınızı, iştahsızlığınızı ve diğerleri gibi yeme bozukluklarınızın üstesinden gelmenize yardımcı oluyorum. Amaç,yemekler ve zindelik durumunuzu bilmeniz ve şeklinizi değiştirmenize ve pozitif bir vücut imajı geliştirmenize yardımcı olmaktır.

Eğer beslenme bozukluğu ile mücadele etmeye çalışıyorsanız, danışanlarımın sağlıklı ve mutlu bir hayat kurup yaşayabileceğine inandığımı bilmelisiniz.Sizinle Sağlık Yolculuğunuza Başlayalım.

Unutmayın, Beslenme vücudunuzun ve zihninizin temelidir.

Genel sorularınız için lütfen iletişime geçin. < Resime gitmek için tıklayın >

Amacımız sizi başarıya ulaştırmak ve yemekle ilişkinizi değiştirmektir.

Unutmayın ;Bir iş, herşey doğru olduğunda tamamdır, doğru göründüğünde değil. Doğru diyet listesi ile beslenme uzmanı eşliğinde kilo vermek için dyt. Nursena Ardalı 'yı seçin.

Diyetisyen Fırsatını Kaçırmayın
Euphoria Fitness & Health Club içerisinde bulunan Diyetisyen Nursena ARDALI Beslenme ve Diyet Paketinde Clup üyelerine ve ailelerine % 80 indirim sağlamış olup bu fırsat indirim paketi kısa süreliğine dışarıdan gelecek danışanlar içinde de geçerli olacaktır. FIRSAT KAMPANYA İÇİN TIKLAYINIZ