Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
63
Cevap
0
Tıklama
44
Öne Çıkarma
Cevap: Diyanet’in 2020 bütçesi 11.5 milyar: ‘Bütçenin yüzde 97’si personel maaşları’ (4. sayfa)

H Hendrik Johannes Cruijff
11 ay (5546 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: ShapeD-WuSSy

Bence referandum yapılsın, bunların maaşı ödenecekse inanan kesim ödesin onların maaşından her ay kesim yapılsın.

Ben bu inançsızım bu adamlara para vermek istemiyorum. Noel babaya inanan adam da din kursun ona da maaş verelim bu akılla gidersek.
Olması gerekende bu zaten varsa inanan bunun yolunda cami ne bilem ona benzer aktivitelere katılan kişiler bağış yöntemi ile gelirini sağlamalı yani kişiler ben dini vecibelerimi yerine getiriyorum diyecek buna onay atacak buna bağlı olarakta maaşında kesilecek ancak böyle sonra içki ne bileyim sigara yok şans oyunu cart cırttan gelen sözde haram paralarla caf caflı harcamalar yapılmayacak.Ha amaçları o değil zaten adamlar haram helal dinlemiyor.Amaçları saltanat.
H Hendrik Johannes Cruijff
11 ay (5546 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: levent_taka61

Diyaneti ve İmamları Olmayan Bi ülkede yaşamak istiyorsanız, kubaya gidin, burasi Osmanlı in mirası üzerine oturan, Türkiye Cumhuriyeti.
Miras değil enkaz bıraktı osmanlı ve bu savaş sonrası o sefaletin bedelini tazminini 25 yıl ödedi açta tarihini oku bir osmanlı han hamamdan başka bir halt bırakmadı.O yüzden hatırlanmıyor etkisi bile yok hüküm sürdüğü yerlerde.
M mgora
11 ay (325 mesaj)
Organize oldular kazanıyorlar , organize olamayanlar düsünsün.
C Cem
11 ay (6776 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: İAmSterdam06

Niye bu kadar dine düşmanlık var ben anlamıyorum ki
ozaman anlamadigin seye burnunu sokma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


A acyl
11 ay (72 mesaj)
Ziktiri ottan cocukluktan subyanci yetistirilen ve tamamen para yolmaya odakli imam denen mahluklar bu ulkede 3800 maas aliyor, ben ise asgari ucretle borc harc icinde gecinmeye calisiyorum. Elbet gidecekler merakla bekliyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


T tenekekutu
11 ay (7192 mesaj)
Adam tarikat,cemaatler bitirilsin demiş,diyanet ne peki? İlk önce cemaat nedir tarikat nedir öğrenin sonra yazın komik oluyor. Diyanet dediğinde cemaat ve tarikat. Burada cemaat tüm Türkiye oluyor haliyle herkesin vergisinden toplanıyor, tarikat ise cami cemaati oluyor çünkü ibadeti onlar yapıyor. Bu cahillik ile diyanet kalksa ne olur kalkmasa ne olur. Ülkede yaşayanların çoğun ne dini biliyor ne de hayatında kitap okumuş.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.