Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
3
Öne Çıkarma
Disney+'ın yeni Marvel dizisi Hawkeye'dan yeni bir fragman geldi

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
2 ay (6829 mesaj)Marvel için hazırlanan sinematik evren bildiğiniz gibi Disney+'ta yayınlanacak olan diziler ile biraz daha genişleyecek. Bu dizilerden biri olan Hawkeye'ın yeni fragmanı da geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.Ayrıca Bkz.Merakla beklenen Spider-Man: No Way Home'dan yeni resmi görseller geldiHawkeye ve Kate Bishop karakterlerine odaklanacan olan Hawkeye isimli dizi 24 Kasım'da ilk iki bölümü ile başlayacak. Geriye kalan bölümler haftalık olarak yayınlanacak. Dizinin başrolünde Jeremy Renner ve Hailee Steinfeld bulunuyor. Ayrıca Marvel Sinematik Evreni'nin yeni Black Widow'u konumundaki Florence Pugh da bu dizide bulunacak.Daha önce çıka ngörseller ve fragmandan anladığımız kadarıyla dizi çizgi roman dünyasının en önemli serilerinden biri olan Hawkeye - My Life as a Weapon isimli seriden uyarlanacak. Eğer çizgi romandaki kalite yakalanırsa bizleri müthiş bir dizi bekliyor diyebiliriz.Hawkeye Fragman

 Haberi Portalda Gör


A absamet
2 ay (628 mesaj)
Diğer Marvel dizilerine duyduğum beklenti heyecan yok bende.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


A arfcmr
2 ay (1427 mesaj)
-14 için dizi yapıyorlar sanırım, dizi fragman gibi ise cidden tırt.
K Kevin De Bruyne
2 ay (2648 mesaj)
Hailee Steinfeld yeni hawkey mi olacak? Böyle hawkeye can feda
Ö Özger
2 ay (222 mesaj)
Çok tutmayan, pek kabul görmeyen bir karakter. Marvel bunu illa parlatmaya çalışarak neyi amaçlıyor bilmiyorum ama dikiş tutmayacağı ortada.

R Rindaman
2 ay (7763 mesaj)
Para var huzur var, para getirmese de kendi masrafını çıkarır sonuçta.
J JewelzBlue
2 ay (2711 mesaj)
Evrenin en sevilmeyen olmasa da olur karakteri. Ben izlemem şahsen.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.