Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Disney+'ın yeni Marvel dizisi Hawkeye'dan ilk fragman geldi

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
geçen hafta (6259 mesaj)Marvel için hazırlanan sinematik evren bildiğiniz gibi Disney+'ta yayınlanacak olan diziler ile biraz daha genişleyecek. Bu dizilerden biri olan Hawkeye'ın da ilk fragmanı geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.Ayrıca Bkz.Merakla beklenen The Last of Us dizisinin setinden yeni görüntüler geldiHawkeye ve Kate Bishop karakterlerine odaklanacan olan Hawkeye isimli dizi ilk bölümü ile 24 Kasım'da başlayacak. Bölümler haftalık olarak yayınlanacak. Dizinin başrolünde Jeremy Renner ve Hailee Steinfeld bulunuyor. Ayrıca Marvel Sinematik Evreni'nin yeni Black Widow'u konumundaki Florence Pugh da bu dizide bulunacak.Daha önce çıka ngörseller ve fragmandan anladığımız kadarıyla dizi çizgi roman dünyasının en önemli serilerinden biri olan Hawkeye - My Life as a Weapon isimli seriden uyarlanacak. Eğer çizgi romandaki kalite yakalanırsa bizleri müthiş bir dizi bekliyor diyebiliriz. Eğer çizgi romanı okumadıysanız da şiddetle tavsiye ediyoruz.Hawkeye İlk Fragman

 Haberi Portalda Gör


A absamet
geçen hafta (603 mesaj)
Evde tek başına filmi geldi aklıma< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


M Moueson
geçen hafta (5678 mesaj)
Bence Marvel karakterlere diziler yaparak doğru bir iş yaptı .< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M msegmx
geçen hafta (62 mesaj)
Son zamanlarda çıkan her dizide ve filmde olduğu gibi, burda da kadınlar erkeklerin yerini almakta.

Dizinin konusu belli: Black Widow'daki Yelena Hawkeye'ı saldıracak, fragmandaki Kate ise Hawkeye'ı kurtaracak, ondan daha başarılı olduğunu kanıtlayacak falan felan. Hawkeye da işte kıyıda köşede ağrılar içinde sızlanacak.. neyse.

Bıktık artık hep aynı anlatımlardan.

A AnadoluEfes
geçen hafta (4279 mesaj)
Onlar'da Hawkeye biz'de Mete GazozDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.