Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Diş Eti Ameliyatı, Diş Teli Tedavisi, Gömülü Diş Sürdülebilme Tedavisi

B Big Booble Konu Sahibi
2 ay (80 mesaj)
Ortodonti de -tedavi görürken braket mi yaptı yoksa( arayüz fırçam ortodonti fırçam ayrı o kadar iyi bakıyorum ki anlamadım) fırçamı yaptı, diş etlerimde çekilme oldu zaten bilenler bilir, ortodonti tedavisi pahalı 2 senedir süren tedavim gömülü dişim var hala gelmeyen, bir de diş eti ameliyetı çıktı başıma benden 4 diş için 2800 TL isteniyor dişçimden memnun değilim, 2 senedir bir gelişme göremiyorum parayı peşin verdiğim için dönüş yapamıyorum, ne yapacağımı şaşırdım kaldım, başka bir dişçiye gitsem , olmuyor, sürekli ortodontist, periodontoloji uzmanı, gömülü diş içinde başka bir hekim için, bir hekim ilgilendi dişçideki sırayla bütün hekimleri dolaşıyorum ilk başta çok önemsemiyordum ama bu kadar güzel bakıp bu kadar şey başıma gelmesi,

diş telli taktırdım, bir süre sonra doktorum hamile kaldı 6 -7 ay yoktu, başka doktor geldi, oda tecrübesizdi anlaşılıyor kendi dişçinize benzemiyor, tedavi uzadı doktor geldi korona tatil etti diş hekimlerini yine uzadı gömülü dişim hala gelecek umudu ile bekliyoruz. Var mı bana akıl verecek başına gelen yada sayfada diş hekimleri.
P perSNN
geçen ay (694 mesaj)
tedavilerinizi anlaşılan özelde yaptırmıyorsunuz. Geçmiş olsun.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.