Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
61
Tıklama
0
Öne Çıkarma
DIRT 5'e Direksiyon Desteği Geldi
B
2 yıl
Moderatör
Konu Sahibi

 
Codemasters, off-road yarış oyunu DIRT 5 için versiyon 2.00 güncellemesini yayınladı.

Güncelleme tüm platformlarda oyuna direksiyon desteğini ekliyor.
 
PlayStation konsollarında G923 ve G29 gibi modern Logitech direksiyonları ve T150, T500, T80, T300RS ve T-GT gibi modern Thrustmaster direksiyonları destekleniyor. Fanatec cihazları şimdilik PlayStation konsollarında desteklenmiyor fakat ileride yayınlanacak güncellemelerle gelecek. Xbox konsollarında, PlayStation için belirtilenlerin hepsi artı Ferrari 458 Spider Racing, TMX, TS-XW, The Fanatec CSL Elite Wheel, ClubSport Wheel Base v2/2.5 ve Podium Wheel Base DD1/2 destekleniyor. PC'de ise bunların hepsi destekleniyor.
 
Güncelleme ayrıca Snow Limits ücretsiz içerik paketini sunuyor. Pakette Playgrounds modu için yeni öğeler ve kar ekleme seçeneği, Ford Mustang GT4 ve Porsche Cayenne Transsyberia için yeni araç kaplamaları, yeni özelleştirme öğeleri ve yeni Ice Breaker pisti bulunuyor. 
 
Bunların yanı sıra performans ve görsel iyileştirmeler ve kupaların açılmaması sorununun giderilmesi dahil olmak üzere pek çok hata düzeltmesi içeriyor. 
 
Snow Limits fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
B
2 yıl
Yarbay

Zaten olması gereken birşeydi.F
2 yıl
Yarbay

Şaka mı bu ? Yeni mi geldi ?< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

G
2 yıl
Yüzbaşı

son güncelleme ile grafiksel hataların neredeyse hepsi gitmiş. ekran titremesi, bulanıklık vs. şu anda resmen gözlere bayram ettiriyor oyun. tavsiye ederim. zaten arcade bir oyuna da direksiyon seti desteği sonradan gelsin ne olacak! inanın xbox kontrolcüsü ile daha zevkli çünkü oyun çok seri.< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.