Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
899
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Dijital ajans ismi bulmak
M
8 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

arkadaşlar abartısız 5 aydır dijital ajans ismi arıyorum fakat şöyle bir sorun var BULAMADIM
google a yazdığımda neredeysa a ajans b ajans c ajans gibi aklınıza gelebilecek özellikle anlamlı bütün kelimelerde ki isimler alınmış yada zaten diğer şehirlerde açılmış ajanslar var istanbul dışı bir ajans olacak yereş bir ajans başınada şehir ismi felan koymak istemiyorum ne tavsiye edersiniz nasıl bulabilirim ne yapabilirim?N
8 yıl
Yüzbaşı

Dijit alajan'sB
4 yıl
Er

Web Sitemiz : www.socialregard.com

 2012 yılından bugüne de Sosyal & Dijital Medyanın 7/24 dinleme, takip, analiz ve raporlanmasını yapıyoruz. Bu amaçla geliştirdiğimiz yazılımlarımız ile Dijital Yayılım Analizi, Dijital Reklam Eşdeğeri, Hedef Kitle Analizi,Dijital İtibar Yönetimi gibi inovatif yaklaşımlarımızla direk ihtiyaçları karşılayan çözümler üretiyoruz.

Özellikle Instagram için yaptığımız seçtiğimiz hedef kitlenin (rakip, sektör, belirli konuları konuşan, sizi takip etmeyip rakipleri takip eden gibi kümeler seçilerek bu kitle belirlenebilir) en çok takip ettiği Haber Sitelerinin, Portalların, Markaların ve özellikle Infleuncerların belirlenmesi dünya üzerinde yapılan nadir çalışmalardan biridir. Bunu Facebook grupları ve sayfaları için de yapmak mümkündür.

Donanımhaber üyelerine uygun fiyat desteği***

www.socialregard.comDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.