Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
64
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Diğer araçların kapılarını açarken vurması ile oluşan göçükler

H HeavyClocker Konu Sahibi
4 yıl (3724 mesaj)
Herkese Merhaba arkadaşlar. Otoparklara arabayı koyduğumda yandaki araçtakiler genelde çizgileri tutturmaya tenezzül etmeyip kapıyı vura kıra açtıkları için 2 yeni noktasal boya atmasına kavuştuğumu fark ettim. Araba A3 Sedan ve bu boya sorunları hep sivri hatlarda oluyor.
Elimde kamera kaydı da var ancak kime ne anlatayım, misafir olduğum bir yerdeydim ve 1 gün sonra fark ettim. Adam 2 araçlık yere yeni E serisini çekiyor ve nasıl beceriyorsa iki kişilik yere çekmesine rağmen ön kapısını arabamın dibine dayayıp kapıyı açmak için bir güzel benim kapıya ittirip iniyor. Yarın arabaya gittiğimde fotoğrafı foruma eklerim ancak bu çizik-boya mahvolması için ne yapabilirim, bir fikiriniz var mıdır? Rötüş boyası durumu kurtarır mı?


Bir de rötüş boyasını fark etmek kolay mıdır, araç üzerinde sırıtır mı? Hiç kullanmadığım için sormaktayım.


Iyi akşamlar dilerim
W WarSaw
4 yıl (7695 mesaj)
aynısını ona yap. misaifirim demişsin misafirliğinin bittiği günden sonra hatta tekrar uğrama imkanın varsa daha sonra başka birgün bi ara iş çıkışı yanından anahtarla geçerken kapısına temas et. birazda o düşünsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 7 Mart 2017; 22:56:29 >


B Batistuta
4 yıl (1673 mesaj)
En çok dert yandığım konu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.