Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
222
Cevap
1026
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: DHonline HayatOffline (12. sayfa)

A alpbey07
2 yıl (3 mesaj)
Aİ hakkındaki son durumu merak ediyorum deniz ara mı verdin


Bu mesaja 2 cevap geldi.

D Du Hast Mich
2 yıl (129 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: alpbey07

Aİ hakkındaki son durumu merak ediyorum deniz ara mı verdin
AI ile alâkalı bir "son durum" olduğunu sanmıyorum şahsen, siz en iyisi boşuna beklemeyin.

Server'daki anılar aklıma geldi, foruma bir uğrayayım dedim. 6-7 Haziran gibi burada oynamaya başlamışız. MHTC dosyaları başlarda epey zorlamıştı ama buna rağmen oynuyor, keyif alıyorduk. İlk tiger girl, ilk uruchi ve yanılmıyorsam da ilk +7 silah bendeydi sanırım, Night13 basmıştı sağ olsun (ismi yanlış hatırlıyorsam özür dilerim). Gerçekten çok sıcak, samimi bir ortam vardı ve 10 kişi de keyif alıyorduk. Daha sonra vSro dosyalarına geçtik, aşağı yukarı iki hafta içinde sanırım, Jager o ara +9 glavie basmıştı diye hatırlıyorum, yazık olmuştu =] Tabii vSro'ya geçince herkes botlamaya başladı, pek hoşuma da gitmemişti bu durum dürüst olmak gerekirse. Emek vermek, beraber yapmak varken her şeyi... Bu konu üzerine ben ve birkaç arkadaş Deniz Bey'e geribildirim olarak birçok öneride bulunduk ama bir şey değişmedi. Sonra yaklaşık 15 kişi olduk, fakat herkes botluyor tabii - ve sayıyı da tam olarak söyleyebilmek zor çünkü elemanın biri bazen 5-10 tane karakter sokuyordu oyuna. Bunu karakterlerin bulunduğu screenshot'lar ve bizzat elemanın itirafıyla kanıtlamama rağmen hiçbir şey değişmedi =) Jobbing yapmak istiyoruz fakat gelen yok, pvp yapmak istiyoruz, aynı durum. Rekabet yok ama herkeste bir botlama hırsı var, anlamak zor. Birçok vaat vardı, ödüllü yarışmalar / etkinlikler, yenilikler, reklam verilecek olması ve AI çalışması da buna dahil. Hiçbiri yerine getirilmedi.

Bilmiyorum, gerçekten olmasını istemiştim. Kimi akşam işinden, kimi okulunundan gelir, çayımızı, kahvemizi alır sohbet ederiz, jobbing yaparız, pvp yaparız, unique avlarız diye çok heveslenmiştim ve sadece ben de değil; herkeste bu heves vardı -kafayı botlamakla bozmuş birkaç ahmak hariç- fakat olmadı. Çok emek verdik, sanıyorum en çok da ben emek verdim. Herkese pm'lerden yardımcı olmaya çalıştım, gerek forumdan gerek oyun içinden. Onlarca item verdim, sırf millet para kazansın diye thief guildime değil de karşı trader guildine yönlendirdim, o kadar çok istiyordum stabil bir server olmasını fakat biraz fazla romantik düşünüyordum sanırım, Deniz Bey sağ olsun, olmadı.

Biraz da ben hata yaptım, bu kadar güvenmeyip oyunu erkenden bıraksaydım eminim birçok kişi de bırakır, boşu boşuna vakitlerini öldürmezlerdi. Her neyse, "let that be a lesson to you" demişler. Bundan sonra kendisinin pek alâkası olacağını sanmıyorum ama yine de Deniz Bey'in pek 'credible' biri olmadığını buraya kazımak gerek herhalde. O kadar vaadi geçtim, kimse oynamasa, 0 online olsa bile server bir sene açık kalacak demişti; internet sitesi biz oyunu bıraktıktan sonra 2 hafta kalmamıştır. Şereften söz edin.

Videoyu izlemek için tıklayınız

Bu da son zamanlarda çektiğim bir video, pvp yapıyorduk. 70 cap olduğundan her şeye rağmen pvp bitmiyor tabii, bunun üzerine de birçok tavsiyede bulunmuş, 80 cap'in daha mantıklı olduğunu söylemiştik fakat inanır mısınız, yine bir şey değişmedi. 70 cap'i kendileri çok sevdiklerinden olsa gerek, biz de 70 cap oynamaya maruz kalmıştık. Komik!
U umbaba
2 yıl (2912 mesaj)
Vay be.. 6 sene olmuş :) https://prnt.sc/oumgg5DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.